شرایط باز نشر

ما برای تولید محتواهای منتشر شده در رسانه های معمارنو اعم از مطالب تالیفی ، گردآوری ، ترجمه ، مصاحبه ، اطلاعات ، تصاویر ، ویدئو ها و غیره … زمان و هزینه صرف می کنیم . بنابراین تمام حقوق انتشار این مطالب به هر میزان و شکل ممکن صرفا متعلق به معمارنو می باشد .

  • بازنشر بخشی از محتواهای معمارنو به هر شکل ممکن ، فقط با ارائه هایپرلینک (لینک درون متنی) و همچنین درج نام معمارنو در بخش منابع ، مجاز است .

  • انتشار محتواهای معمارنو در تمامی رسانه ها اعم از دیجیتال ، چاپی و غیره … ، صرفا با کسب اجازه از معمار نو درباره امکان انتشار و شرایط آن میسر می باشد .

  • همه محتواهای در دسترس از طریق هریک از خدمات معمارنو ، مانند متن، تصاویر، کارهای گرافیکی ، ویدئو ، قیمت، لوگو، علائم و یا اسامی بخش های مختلف معمارنو ، لیست منوها ، توضیحات ، اطلاعات اهالی فن و حرفه ای ها ، اطلاعات محصولات، مشخصات فنی ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط معمارنو جزئی از اموال معمارنو محسوب می‏‌شود و کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده با مقاصد تجاری یا هر گونه استفاده از تکنیک‌های داده کاوی، استخراج داده ها و محتوا یا روش‌‏های مشابه نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای معمارنو محفوظ است. حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار معمارنو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای معمارنو محفوظ می‏‌دارد.

در صورت داشتن هرگونه سوال و پیشنهاد ، می توانید از طریق صفحه تماس یا ایمیل ( … ) با ما در تماس باشید.