درباره ما

about-us memareno

درباره ما

تیمی کوچک از شهری در شمال که سازه های ناجور شده وصله طبیعت زیبایش و معتقد است اکثر سازه های امروزه هفت بیجار است ( هفت بیجار : نوعی ترشی مخلوط )

ایجاد تغییراتی بزرگ و حتی ایده ای نو در لیست ادعاهای ما نیست . صرفا قصد داریم آنچه به نظر مان انتخاب بهتری را رقم می زند ، با دیگران به اشتراک بگذاریم و در نحوه ارائه آن سلیقه ، سادگی و نظم را پیاده کنیم .

نگاه ما

از نگاه ما معماری یعنی همه چیز . از پیدایش هستی تا طراحی یک محصول ساده و حتی زبانی که با آن سخن می گوییم ، همه نمایشی از معماری هستند . معماری هنر بهینه سازی و ایجاد تغییراتی هر چند کوچک برای ایجاد جامعه ای بهتر است ، روشی است متفاوت برای دیدن، اندیشیدن و تبدیل ذهنیت به فرم و عملکرد . هنر بیان ارزش ها و میدان جنگ واقعی روح است . معماری بینشی از جنس آفرینش است .

social goal memareno
about-us vision memareno

هدف ما

هدف ما از ایجاد معمارنو ، گسترش نگاه شماست تا با بینشی نو ، به فضای زندگی و هر آنچه با آن در آمیخته نظر کنید . تلاش پیوسته ما بر ایجاد بهترین تجربه برای شماست تا بتوانید به سادگی برای پروژه هایتان ایده بگیرید ، پاسخ پرسش هایتان را بیابید و با اهالی فن و محصولات این حوزه آشنا شوید .

امیدواریم بتوانیم تجربه لذت بخشی برای شما عزیزان ایجاد کنیم و کمکی باشیم برای ذهن های خلاق تان و در کنارتان هر روز فرصت بهتر شدن را داشته باشیم . با معمارنو همراه باشید تا با یکدیگر رشد یک محصول متفاوت را تجربه کنیم .

شبکه های اجتماعی

دایره مخاطبین معمارنو تنها به کسانی که از طریق وب سایت ما را دنبال می کنند خلاصه نمی شود . ما در شبکه های اجتماعی حضور داریم تا همانگونه که از نام آن بر می آید بیشتر در جمع شما کاربران عزیز باشیم . تلاش ما بر این است تا با توجه به سلایق مخاطبین در هر پلتفرم محتوای مناسبی ارائه کنیم و مهمتر از آن، از بازخوردهای شما عزیزان برای اصلاح مسیرمان و خدمت رسانی بهتر بهره بگیریم

social media memareno