راهنمای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح های مستطیلی رنگی، دیوار شاخص سرمه ای و تخت فلزی با رو تختی راه راه سفید و نارنجی

یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت قدرت تخیل و الهام‌بخشی به پسران، نصب کاغذ دیواری در اتاق آن‌هاست. کاغذی دیواری اتاق خواب پسرانه ویژگی‌های منحصربفردی باید داشته باشد تا هم باعث آرامش شود و هم جذابیت بصری بالایی داشته باشد. پسران به دلیل قرار گرفتن در جمع‌های مختلف، روحیات متفاوتی دارند و همین موضوع روی انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب آن‌ها تاثیر گذار است. 

در این مقاله قصد داریم بهترین ایده‌های برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق پسرانه را به شما معرفی کنیم. به همین منظور قبل از هرچیز ویژگی‌هایی که کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب پسران باید داشته باشد را بررسی می‌کنیم. سپس 15 ایده جذاب برای انتخاب بهترین مدل کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه ارائه می‌دهیم. همراه ما باشید.  

 

سوالات متداول:

کاغذ دیواری اتاق پسرانه باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

1. متناسب با سن 2. متناسب با علایق 3. جنس خوب و کیفیت بادوام 4. ایجاد انرژی مثبت 5. گردش نور و روشن کردن اتاق 6. متناسب با حرفه یا مهارت


انواع کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه کدامند؟

کاغذ دیواری برای پسر بچه‌ها و نوزاد پسر، پسران عاشق انیمیشن (کارتون)، اهل کتاب و مطالعه، فوتبالی، درونگرا، هنرمند، دانشجو، شاغل، عاشق مد روز، طبیعت گرد، کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری لاکچری، پسران عاشق پلی استیشن و گیم، پسران علاقه‌مند به موضوعات علمی تخیلی و کاغذ دیواری پسرانه ماشین از انواع کاغذ دیواری‌های اتاق خواب پسرانه هستند.

 

ویژگی‌های کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح نقشه و به رنگ آبی، تخت طوسی، روتختی آبی و سرمه ای و میز پاتختی فلزی قرمز

دیزاین و طراحی اتاق خواب پسران تفاوت‌های زیادی با اتاق خواب دختران دارد. پسران به رنگ و طرح‌های ویژه‌ای علاقه نشان می‌دهند که بهتر است در طراحی اتاق خواب به آنها توجه کرد. کاغذ دیواری به دلیل ماهیت خود، بخش زیادی از اتاق خواب را در بر می‌گیرد و تاثیر مستقیمی روی دکوراسیون اتاق خواب دارد. به همین دلیل باید در هنگام انتخاب کاغذ دیواری برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه به نکات مهمی توجه کرد. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که کاغذ دیواری اتاق پسرانه باید داشته باشد عبارت است از: 

 

کاغذدیواری اتاق خواب پسرانه با طرح آسمان و به رنگ آبی، تخت سرمه ای، روتختی قرمز و سفید و سرمه ای، دو پاتختی سفید و دو آباژور

  • متناسب با سن: اولین ویژگی کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه، تناسب آن با سن است. کاغذ دیواری مناسب برای نوزادان پسر طرح‌های فانتزی بیشتری دارد و به مرور هرچقدر سن آنها بیشتر می‌شود این المان‌های فانتزی جای خود را به المان‌های واقعی‌تر می‌دهند.

پسران نوجوان ترجیح می‌دهند کاغذ دیواری با طرح‌های جدی‌تر را در اتاق خود ببینند و بیشتر روی شخصیت‌های سینمایی و کارتونی تمرکز دارند. از سوی دیگر، پسران جوان به طرح‌های رسمی‌تر علاقه نشان می‌دهند و کاغذ دیواری ساده را بیشتر دوست دارند. 

 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح ماشین، تخت آبی، پاتختی سبز، پاف زرد و دراور سفید

  • متناسب با علایق: نکته دوم، تناسب کاغذ دیواری با علایق پسران است. پسران نوجوان و جوان علایق مخصوص به خود را دارند. بنابراین دومین ویژگی کاغذ دیواری سقف و دیوارهای اتاق خواب پسران، متناسب بودن آن با علایق آنهاست؛ ممکن است به یک بازیکن فوتبال، یک شخصیت سینمایی یا یک مکان گردشگری مانند برج ایفل علاقه‌ی بیشتری داشته باشند. بنابراین باید کاغذ دیواری المان‌هایی از علایق آنها را در خود داشته باشد. 

 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه طرح ارتشی با طیف رنگ های طوسی و آبی، تخت طوسی، شلف ها و مبل تک نفره آبی

  • جنس خوب و کیفیت بادوام: خوشبختانه کاغذ دیواری‌های موجود در بازار در جنس و کیفیت‌های متنوعی وجود دارند و با توجه به بودجه‌ای که دارید می‌توانید کاغذ دیواری مورد علاقه خود را انتخاب کنید. طول عمر بالا و کیفیت خوب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب پسران از دیگر ویژگی‌هایی‌ست که باید به آن توجه کرد. 

 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با زمینه سفید، تخت آبی، پرده طرحدار آبی و سفید و اسباب بازی های ماشین روی شلف سفید

  • ایجاد انرژی مثبت: از دیگر ویژگی‌هایی که کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه باید داشته باشد، ایجاد و انتقال انرژی مثبت است. برخی از کاغذ دیواری‌ها در رنگ و طرح‌های تیره و با موضوعات غمگین و انرژی منفی طراحی می‌شوند که تاثیر مخربی روی روحیه‌ی پسران دارند. بنابراین خرید کاغذ دیواری مناسبی که انرژی مثبت، نشاط و امید به زندگی را در اتاق خواب به جریان بیندازد از موضوعات مهمی‌ست که باید به آن توجه کرد. 

 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با زمینه سفید و ماشین های زرد، دو تخت، شلف سفید و تابلوهای دیواری

  • گردش نور و روشن کردن اتاق: ویژگی دیگری که برای کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه مهم است، بازتاب نور و روشن کردن محیط اتاق خواب است. کاغذ دیواری‌هایی که باعث تاریک شدن اتاق خواب می‌شوند برای اتاق خواب پسران اصلا مناسب نیستند. گردش نور و روشن کردن اتاق به کاهش ضربان قلب و تنفس منظم‌تر کمک می‌کند. این موضوع به ویژه برای پسران در دوره امتحانات که استرس بالایی دارند، بسیار اهمیت دارد. 

 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح یک رشته ورزشی، تخت طوسی، روتختی سفید، میز پاتختی قرمز و فرش پرز بلند خاکستری

  • متناسب با حرفه یا مهارت: برخی از پسران نوجوان و جوان این روزها به حرفه‌ی ولاگری مشغول هستند و در اتاق خود، محیطی برای ضبط ویدیو و انتشار در فضای مجازی ایجاد کرده‌اند. یکی دیگر از ویژگی‌های یک کاغذ دیواری خوب برای دکوراسیون اتاق خواب نوجوان این است که به عنوان پس‌زمینه‌ی یک ویدیو هم زیبا باشد. بنابراین می‌توانید در هنگام خرید کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه به این موضوع هم گوشه‌ی چشمی داشته باشید. 

 

انواع کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب پسران

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح گرافیکی سفید و قرمز و خاکستری، تخت مشکی، روتختی طوسی و سفید و مشکی و نورمخفی

در این بخش ایده‌هایی جذاب برای انتخاب بهترین مدل کاغذ دیواری برای اتاق خواب پسرانه به شما می‌دهیم. در زیر پسران را با توجه به علایق و سنین آن‌ها دسته‌بندی کرده‌ایم و بهترین کاغذ دیواری‌های متناسب با آن‌ها پیشنهاد داده می‌شود. 

 

کاغذ دیواری برای پسر بچه‌ها و نوزاد پسر 

کاغذ دیواری اتاق خواب نوزاد پسرانه با طرح بالن های سفید و آبی، تخت سفید، مبل و پاف طوسی و حروف انگلیسی روی دیوار

نوزادان و پسربچه‌های نوپا و خردسال روحیات خاص خود را دارند. ویژگی‌هایی مانند پس‌زمینه‌ی روشن، طرح‌های شاد، استفاده از المان‌های عروسکی و کارتونی و به کار بردن الگوهای تکرار شونده، از ویژگی‌های مشترک در میان کاغذ دیواری‌های مناسب پسربچه‌ها و نوزادان پسر است. 

بهترین انتخاب برای چنین سنی، خرید کاغذ دیواری رنگ روشن و شاد است که سرتاسر دیوار اتاق را بپوشاند. می‌توانید الگوهای تکرار شونده روی کاغذ دیواری را برای روتختی یا پرده‌ی اتاق هم انتخاب کنید تا به یکدست بودن و هماهنگی بیشتر دکوراسیون اتاق کمک شود. اما به طور کلی بهتر است از انتخاب طرح‌های خیلی شلوغ با رنگ‌های تند برای کاغذ دیواری اتاق خواب نوزاد پسر اجتناب کنید. 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای جامع خرید پرده اتاق خواب پسرانه را مطالعه فرمایید.

 

پسران عاشق انیمیشن (کارتون)

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح انیمشینی و به رنگ آبی و سرمه ای و مشکی، تخت دو طبقه مشکی و کفپوش پارکت چوبی

پسر بچه‌های عاشق کارتون هستند. مخصوصا این روزها که برای ساکت کرده کودکان یک گوشی یا تبلت به دست پسران کوچک می‌دهند، علاقه‌ی آنها به شخصیت‌های کارتونی بیشتر از قبل هم شده است. اگر دوست دارید اتاق پسربچه خود را با شخصیت‌های کارتونی تزیین کنید، در وهله اول باید بدانید که کدام کارتون‌ها مورد علاقه‌ی اوست. 

پیشنهاد ما برای کاغذ دیواری کارتونی پسرانه برای اتاق خواب، تصاویری از شخصیت‌های بتمن، مرد عنکبوتی (اسپایدرمن)، پاندای کونگ فو کار، باب اسفنجی و شخصیت‌های ابرقهرمانی است. همچنین می‌توانید تصویر این شخصیت‌ها کارتونی را روی سایر بخش‌های اتاق خواب مانند تخت خواب یا پرده هم قرار بدهید.

 

پسران اهل کتاب و مطالعه

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح کتاب های مختلف، سقف کرم و قرمز، تخت دو طبقه چوبی ، کفپوش چوبی و فرش کرم و سرمه ای

یکی از جذاب‌ترین طرح‌ها برای کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه، کاغذ دیواری طرح کتاب یا کتابخانه است. این نوع کاغذ دیواری پس از نصب روی دیوار اتاق خواب، مانند قفسه‌های یک کتابخانه‌ی بزرگ عمل می‌کند و حال و هوایی فرهنگی و زیبا به اتاق خواب می‌دهد. برای خانه‌هایی که کمبود فضا دارند اما پسر خانواده علاقه‌ی زیادی به کتابخانه دارد، انتخاب کاغذ دیواری طرح کتابخانه خیلی جذاب خواهد بود. 

 

کاغذ دیواری پسرانه فوتبالی 

کاغذ دیواری فوتبالی اتاق خواب پسرانه با تخت مشکی، صندلی تاشوی مشکی، دیوار خاکستری و کفپوش طوسی

پرطرفدارترین طرح برای پسران، کاغذ دیواری اسپرت پسرانه با طرح فوتبال است. قرار گرفتن بازیکنان مشهور فوتبال روی کاغذ دیواری، برای پسران نوجوان بسیار هیجان‌انگیز است. شما می‌توانید طرح‌هایی از بازیکنان معروف فوتبال از مسی و رونالدو گرفته تا امباپه و نیمار و محمد صلاح را روی کاغذ دیواری پسرانه فوتبالی مشاهده کنید. 

پیشنهاد می‌کنیم اگر کاغذ دیواری با طرح یک بازیکن فوتبال برای اتاق خواب پسر خود انتخاب می‌کنید، باقی رنگ‌های موجود در اتاق را هم با رنگ اتاق خواب پسرانه هماهنگ کنید. اینطور اتاقی زیبا و یکدست خواهید داشت. حتی می‌توانید لوازمی مانند توپ فوتبال یا پیراهن بازیکنان معروف را روی دیوار نصب کنید تا جلوه‌ای زیباتر به اتاق بدهد. 

 

کاغذ دیواری مخصوص پسران درونگرا

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه به رنگ طوسی و خاکستری، تخت و دو پاتختی مشکی، روتختی با طیف آبی و پرده شید سفید

بخش بزرگی از جامعه را افراد درون‌گرا در بر گرفته‌اند. افرادی که دوست دارند زمان زیادی از طول روز را در خلوت بگذرانند و کارهای مورد علاقه‌ی خود را انجام بدهند. پیشنهاد ما برای تزیین دیوار اتاق خواب پسران درون‌گرا، انتخاب کاغذ دیواری‌های جدی و رسمی‌تر است. طرح‌هایی که خیلی شلوغ نباشند و رنگ‌های تندی نداشته باشند. 

کاغذ دیواری‌هایی با خطوط و طرح‌های ساده‌ی تکرار شونده می‌تواند بهترین گزینه برای اتاق افراد درونگرا باشد. همچنین می‌توانید روی کاغذ دیواری‌های طرح ستارگان شب هم فکر کنید چون فضای اتاق را عمیق و رویایی می‌کند. انتخاب رنگ‌های تیره و ترکیب آن با رنگ‌های روشن مثل زرد و سفید می‌تواند برای چنین افرادی مناسب باشد. 

 

کاغذ دیواری مخصوص پسران هنرمند 

کاغذ دیواری هنری اتاق خواب پسرانه با دیوار آجری، پاتختی چوبی، گیتار قهوه ای و تخت مشکی

انتخاب سختی در پیش خواهید داشت. پسران هنرمند با توجه به اینکه در چه رشته‌ی هنری فعالیت می‌کنند، علایق و روحیات مخصوص به خود را دارند. اگر به هنرهای تجسمی مانند نقاشی، طراحی، مجسمه‌سازی و تصویرگری علاقه دارید، طرح‌های متنوعی در بازار وجود دارد که قطعا از آنها خوشتان خواهد آمد. کاغذ دیواری کلاسیک یا مدرن با طرح‌هایی به سبک‌های نقاشی کلاسیک و مدرن که مخصوص افراد هنرمند طراحی شده است. 

اما اگر به هنرهای دیگری مانند موسیقی، تئاتر یا عکاسی علاقه دارید، می‌توانید تصویر هنرمندان برتر هرکدام از این رشته‌های هنری را روی کاغذ دیواری اتاق خود حک کنید. کاغذ دیواری پوستری یکی از محبوب‌ترین مدل‌هایی‌ست که با توجه به سفارش افراد ساخته می‌شود. 

 

کاغذ دیواری برای پسران جوان دانشجو 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح های سبز و آبی و قهوه ای، تخت قهوه ای با کوسن های رنگی، میز تحریر طوسی و صندلی چوبی

پسران دانشجو در سنی قرار دارند که ممکن است به خیلی از موضوعات هنری، علمی و یا تخیلی علاقه داشته باشند. بنابراین برای پسران دانشجو با توجه به استرس دوره‌ی تحصیل هم می‌توانید از کاغذ دیواری‌های معمولی با طرح‌های ساده و بدون نقش‌ونگارهای پیچیده استفاده کنید و هم با توجه به علایق آن‌ها، کاغذ دیواری دلخواهشان را بخرید. 

 

کاغذ دیواری پسران جوان شاغل 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح نقشه، تخت و دراور قهوه ای، روتختی سفید و سرمه ای و میز تحریر و صندلی چرخان مشکی

بسیاری از پسران در دوران نوجوانی، دانشجویی و جوانی شاغل هستند و به همین دلیل به حرفه‌ی خاصی علاقه دارند. به عنوان مثال اگر عکاسی می‌کنید می‌توانید کاغذ دیواری اتاق خواب خود را با عکس‌های که خودتان گرفته‌اید بپوشانید. همچنین کاغذ دیواری مربوط به رشته‌های شغلی مختلف هم در بازار وجود دارد و می‌توان برای تزیین اتاق خواب از این کاغذ دیواری‌ها استفاده کرد. 

چسباندن کاغذ دیواری مربوط به یک شغل خاص، شاید در نگاه اول کمی جدی و زمخت به نظر برسد اما برای کسانی که هدفی خاص در یک موضوع دارند، دیدن تصاویر حرفه‌ی خود در اتاق باعث انگیزه‌ی بیشتر برای پیشرفت خواهد شد. 

 

پسران عاشق مد روز 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه سفید و طوسی، تخت سرمه ای، با روتختی رنگی، تاب معلق مشکی، پرده شید و فرش سفید و مشکی

برخی از پسران طبق مد روز رفتار می‌کنند. این دسته از پسران نوجوان و جوان، کم هم نیستند. انتخاب کاغذ دیواری اتاق پسرانه برای آنهایی که روی مد حرکت می‌کنند کار دشواری نیست اما باید هر چند سال یکبار کاغذ دیواری را عوض کرد. همه ساله شرکت پنتون، رنگ سال را اعلام می‌کند و پسران عاشق مد روز، پوشاک خود را به آن رنگ انتخاب می‌کنند. این رنگ می‌تواند معیاری برای کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جدید هم باشد.

 

پسران طبیعت گرد

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح برگ های سبز و جنگل، دراور سفید، تخت و کوسن های طوسی و تابلوهای تزئینی

دسته‌ی دیگری از پسران نوجوان و مخصوصا جوان به طبیعت‌گردی علاقه دارند. آخر هفته‌ها با گروه‌های کوهنوردی به دل طبیعت می‌زنند و به موضوعات محیط زیستی علاقه‌ی زیادی دارند. خبر خوب این است که کاغذ دیواری‌هایی با موضوع طبیعت در تنوع بالایی در بازار وجود دارند؛ موضوعاتی مانند آبشار، کوه، جنگل، درختان قدیمی، دریا، رودخانه و … از جمله محبوب‌ترین کاغذی دیواری‌های با موضوع طبیعت هستند. 

 

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح سه بعدیه زمین فوتبال، کفپوش چوبی، تخت و میز پاتختی رنگ چوب و فرش سرمه ای

جدیدترین مدل از کاغذ دیواری‌های عرضه شده به بازار، کاغذ دیواری‌های سه بعدی هستند. این مدل پس از نصب روی دیوار، حال و هوایی سه‌بعدی از حضور در یک محیط یا کنار یک شخصیت را به شما می‌دهد. کاغذ دیواری و دیوارپوش سه بعدی اتاق خواب پسرانه تنوع بالایی در بازار ایران ندارد اما به مرور زمان در حال رشد است و استقبال زیادی از آن می‌شود. 

 

کاغذ دیواری لاکچری پسرانه 

کاغذ دیواری لاکچری اتاق خواب پسرانه با طرح کوه و ماه و صخره در شب، تخت چوبی، شلف طوسی و دیوارهای سفید

پسران برند پوش دوست دارند اتاق خواب آنها هم لاکچری و شیک باشد. کاغذ دیواری‌های لاکچری پسرانه در طرح و رنگ‌های متنوعی در بازار وجود دارند. وجود رنگ‌های طلایی و نقره‌ای روی این کاغذ دیواری‌ها، نمایی شیک به کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری می‌بخشد که مورد پسند پسران است. کاغذ دیواری طلایی و نقره‌ای خود به تنهایی می‌توانند برای طراحی اکسنت وال اتاق خواب پسرانه به کار رود.

 

پسران عاشق پلی استیشن و گیم 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح گیم به رنگ زرد و صورتی، تخت و میز و صندلی چرخان سفید و نورپردازی سقف

دسته‌ی بزرگی از پسران نوجوان و جوان عاشق بازی‌های ویدیویی و پلی استیشن و ایکس باکس هستند. این علاقه باعث شده تعداد گیمرهای حرفه‌ای در ایران روز به روز بیشتر شود. اگر شما هم در این دسته جای دارید خوب است بدانید که کاغذ دیواری‌‌هایی با طرح شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی مانند Call of Duty در بازار وجود دارند که قطعا از دیدن آنها لذت خواهید برد. 

 

پسران علاقه‌مند به موضوعات علمی تخیلی 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح منظومه شمسی و سیارات با زمینه سرمه ای، تخت و کفپوش خاکستری و روتختی و فرش راه راه

از شخصیت‌های کارتونی گرفته تا کاراکترهای تخیلی موجود در کتاب‌ها و موضوعات مربوط به کهکشان و آدم فضایی‌ها، همگی موضوعاتی هستند که برخی از پسران عاشق آنها هستند. خوشبختانه در بازار کاغذ دیواری‌هایی با موضوعات علمی تخیلی وجود دارد که می‌تواند نیاز این قشر از پسران را هم برطرف کند. 

 

کاغذ دیواری پسرانه ماشین

کاغذ دیواری با طرح های رنگی ماشین در اتاق خواب پسرانه با کفپوش چوبی قهوه ای و تخت قهوه ای تیره و روتختی طوسی

در آخر باید به یکی از جذاب‌ترین موضوعات مورد علاقه تمام پسران اشاره کنیم. ماشین! کاغذ دیواری پسرانه ماشین هم برای پسران نوجوان و هم برای پسران جوان جذاب است. طرح‌هایی از ماشین‌های لوکس روی کاغذ دیواری حک شده که با نصب آن روی دیوار اتاق خواب، می‌توانید به رویای خود، خیره شوید. 

 

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح سنگ، تخت چوبی با سایبان توری مشکی و روتختی رنگی و شلف طبقه ای زرد رنگ

در بازار فروش کاغذ دیواری تفاوت چندانی بین کاغذ دیواری‌ اتاق خواب دخترانه و پسرانه، یا کلاسیک وجود ندارد. جنس کاغذ دیواری، رنگ‌های به کار رفته در آن و شرکت تولید کننده کاغذ دیواری، قیمت نهایی را تعیین می‌کند و به همین دلیل نمی‌توان یک عدد نهایی برای قیمت کاغذ دیواری پسرانه شیک اعلام کرد. 

 

جمع‌بندی: انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب متناسب با روحیه پسران

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه با طرح نقشه رنگی، تخت چوبی با روتختی مشکی، پرده سفید و مشکی و آباژوهای پایه دار

پسران روحیات متفاوتی دارند و نمی‌توان یک نسخه‌ی کلی برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه پیچید. باید موضوعاتی مانند علایق، سن و روحیات آن‌ها را هم در نظر گرفت تا بهترین مورد را انتخاب کرد. در این مقاله پس از معرفی ویژگی‌هایی که یک کاغذ دیواری پسرانه باید داشته باشد، 15 ایده برای انتخاب کاغذ دیواری به شما ارائه کردیم. شما هم می‌توانید پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.