راهنمای جامع خرید پرده اتاق خواب پسرانه 

پرده اتاق خواب پسرانه آبی رنگ، کفپوش چوبی، میز و صندلی تحریر، تخت فلزی، اسکیت و چراغ‌آویز سفید

پرده به اتاق خواب ابهت و شخصیت می‌دهد. به دلیل بزرگ بودن فضای پنجره و پرده‌ای که جلوی آن قرار می‌گیرد، در واقع پرده‌ها مانند یک دیوار شاخص (اکسنت وال) عمل کرده و زیبایی اتاق خواب را بیشتر می‌کنند. انتخاب پرده اتاق خواب پسرانه مانند اتاق خواب دخترانه، کار چندان دشواری نیست؛ صرفا باید کمی دقت داشته باشید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

سوالات متداول:

قبل از خرید پرده اتاق خواب پسرانه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

1. علایق و سلایق 2. سن و سال 3. مدل پرده اتاق خواب پسرانه 4. ابعاد و اندازه پرده 5. جنس پارچه پرده 6. قیمت پرده 7. لوازم جانبی پرده


انواع مدل‌های پرده اتاق پسرانه کدامند؟

1. پرده سلطنتی (کلاسیک) 2. پرده شید 3. پرده پانچ 4. پرده زبرا


بهترین رنگ‌ها برای پرده اتاق پسرانه کدامند؟

سفید، آبی، کرم، طوسی، آبی و سفید، سبز و سفید، زرد و خاکستری از بهترین رنگ‌ها برای پرده اتاق پسرانه هستند.

 

پرده اتاق خواب پسرانه سفید و مشکی، دیوار‌ها کرمی، تخت سفید مشکی راه راه، کفپوش سفید مشکی طرحدار و مبل مشکی

به طور کلی خرید پرده اتاق پسرانه باید به گونه‌ای انجام شود که با روحیات و علایق او سازگار باشد. این یک اصل مهم در خرید هرچیزی‌ست که برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه یا دخترانه انتخاب می‌شود. ما در ادامه پس از بررسی نکات مهم قبل از خرید پرده، بهترین رنگ پرده و سپس 11 ایده جذاب برای انتخاب مدل پرده اتاق پسرانه را به شما معرفی می‌کنیم. همراه ما باشید. 

 

نکاتی مهم قبل از خرید پرده اتاق پسرانه

پرده اتاق خواب پسرانه سورمه‌ای، کفپوش چوبی، مبل راحتی، دیوار‌ها طوسی، فرش طرحدار و تابلو و قفسه روی دیوار

همیشه در هر خریدی، یک سری اصل مهم وجود دارد. در خرید پرده برای اتاق خواب پسرانه هم این اصول باید در نظر گرفته شود. در ادامه این اصول و نکات مهم را معرفی می‌کنیم. 

 

علایق و سلایق

پرده اتاق خواب پسرانه آبی طوسی، دیوار کرمی، تزیین دیوار با توپ‌های مختلف، تخت چوبی، کفپوش طوسی و صندلی و میز تحریر

یکی از اولین نکاتی که باید قبل از انتخاب پرده برای اتاق خواب پسرانه در نظر داشته باشید، علایق و سلایق پسر است. منظور از علایق، علاقه‌مندی به هنر، ورزش، بازی‌های ویدیویی، انیمیشن، عکاسی، خودرو، مناظر طبیعی و اینجور چیزهاست. و منظور از سلایق، سبک نگاه پسر به دکوراسیون است. برخی از پسرها به سبک‌های فانتزی، مدرن، فشن و یا کلاسیک علاقه بیشتری نشان می‌دهند.

 

سن و سال 

پرده اتاق خواب پسرانه سورمه‌ای طوسی راه راه، کفپوش قهوه‌ای، تخت نوزاد مشکی، دیوار سورمه‌ای و سفید و قفسه چوبی مشکی

نکته دومی که باید حتما قبل از خرید پرده اتاق خواب پسرانه رعایت شود، سن و سال پسر است. خرید پرده برای اتاق خواب نوزاد پسر تفاوت‌های زیادی با خرید پرده برای اتاق خواب پسر نوجوان و جوان دارد. بنابراین، بهتر است با توجه به سن و سال و البته کمی آینده‌نگری، پرده اتاق خواب را خریداری کنید. 

 

مدل پرده اتاق خواب پسرانه 

پرده اتاق خواب پسرانه طرحدار آبی و سفید، صندلی مشکی، کفپوش چوبی، قفسه‌های دیواری و تخت سفید

کدام مدل پرده برای اتاق خواب پسرانه مناسب‌تر است؟ حتما می‌دانید که پرده‌های اتاق خواب در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. در زیر برخی از این مدل‌ها را به طور مختصر معرفی کردیم:

 

پرده اتاق خواب پسرانه چهارخانه قهوه‌ای، دیوار سفید و قهوه‌ای، کفپوش چوبی و تخت مشکی با روتختی سفید و قهوه‌ای راه راه

 • پرده سلطنتی (کلاسیک): معروف‌ترین مدل پرده، پرده‌های سلطنتی یا کلاسیک است. این نوع پرده به دلیل اندازه بزرگ و وزن زیادی که دارد، برای اتاق خواب پسرانه خیلی پیشنهاد نمی‌شود. اما اگر اتاق خواب بزرگی دارید، می‌توانید روی پرده‌های کلاسیک هم حساب کنید. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه شید سفید و مشکی طرحدار، دیوار آبی، تخت، روتختی، سقف سفید و فریم پنجره سفید رنگ

 • پرده شید: نوع دیگری از پرده‌ها، پرده‌های شید هستند که انتخاب جذابی برای اتاق خواب پسران محسوب می‌شوند. روی این پرده‌ها می‌توان تصاویر و مناظر دلخواه را حک کرد. پرده‌های شید بهترین انتخاب برای اتاق خواب پسرهای نوجوان و پسربچه‌هاست. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه سورمه‌ای طرح ماه و ستاره، دیوار سبز و طوسی، سقف سفید و آباژور مشکی و طلایی

 • پرده پانچ: یکی دیگر از ساده‌ترین پرده‌هایی که می‌توانید برای اتاق خواب پسر خود انتخاب کنید، پرده پانچ است. این پرده‌های سبک که در ابتدا فقط برای حمام و سرویس بهداشتی ساخته شده بودند حالا در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و به دلیل وزن سبک و ظاهر ساده‌ای که دارند، انتخاب مناسبی برای اتاق خواب پسرانه هستند. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه زبرا قهوه‌ای، دیوار و فریم پنجره کرمی و کوسن سفید و زرد

 • پرده زبرا: نوع دیگری از پرده‌های مخصوص اتاق خواب، پرده زبرا است که دو صفحه موازی روی هم قرار داده می‌شوند. برای تنظیم میزان ورود نور به داخل اتاق می‌توان این دو صفحه موازی را جابه‌جا کرد. این نوع پرده‌ها برای اتاق خواب پسران جوان بسیار مناسب و شیک است. 

 

ابعاد و اندازه پرده 

پرده اتاق خواب پسرانه آبی طرح کارتونی، کفپوش چوبی، چهارپایه چوبی و اکسسوری تزیینی

یکی از متداول‌ترین اشتباهاتی که در خرید پرده انجام می‌شود، انتخاب پرده‌ای با اندازه نامناسب است. پرده‌ای که برای اتاق خواب پسرانه انتخاب می‌کنید، باید با توجه به سن و سال پسر و معماری داخلی اتاق، متفاوت باشد. برای اتاق خواب پسر بچه‌های نوپا بهتر است پرده‌هایی انتخاب شود که به سطح زمین نزدیک نباشد. 

 

جنس پارچه پرده 

پرده اتاق خواب پسرانه سفید، میله پرده مشکی، دراور طوسی، کفپوش چوبی و تخت با روتختی سفید رنگ

نکته مهم دیگری که در هنگام انتخاب مدل پرده اتاق پسرانه باید به آن توجه کنید، جنس پارچه‌ی پرده است. جنس‌های مختلفی برای پرده استفاده می‌شود که شما با در نظر گرفتن شرایط مختلف باید یک مدل را انتخاب کنید. جنس‌های مختلف پارچه پرده‌ای عبارت‌اند از: 

 

پرده اتاق خواب پسرانه سبز طوسی طرحدار با آستر سفید، کفپوش چوبی، میز طلایی شیشه‌ای و مبل سفید رنگ

 • حریر (تور): متداول‌ترین نوع پارچه برای پرده، پارچه حریر یا توری است. این پارچه برای اتاق خواب‌هایی مناسب است که اولا نور خورشید مستقیم به آنها وارد نمی‌شود و دوما در معرض دید همسایگان در طول شب نیستند. پرده‌های توری یا حریر اغلب در ترکیب با یک پارچه دیگر انتخاب می‌شوند. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه سفید طرح دایناسور انیمیشنی، چهارپایه تزیینی، کفپوش چوبی و عروسک دایناسور

 • کتان و نخی: پرده‌های از جنس نخ و کتان بهترین انتخاب برای اتاق خواب پسرانه هستند چون هم جلوی ورود نور را می‌گیرند و هم وزن سبکی دارند. پرده‌های نخی را اغلب با پرده‌های حریر ترکیب می‌کنند.

 

پرده اتاق خواب پسرانه سبز یشمی مخملی، دیوار‌ها کرمی، آینه گرد، تخت سفید، آباژور سفید و مبل طوسی

 • مخمل: یکی از لوکس‌ترین نوع پارچه‌هایی که برای پرده انتخاب می‌شود، پارچه‌ی مخملی است. این نوع پارچه از دور براق به نظر می‌رسد و جنس بسیار لطیفی دارد. پرده‌های مخملی اغلب قیمت بالایی دارند و کمتر برای اتاق خواب پسرانه انتخاب می‌شوند. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه سورمه‌ای سفید، کفپوش کرمی، فرش سفید و سورمه‌ای، دیوار‌ها سبز، درب سفید و دراور مشکی

 • ساتن: وزن سبک و جلوگیری از ورود نور به داخل اتاق، با پرده‌های ساتن هم امکان‌پذیر است. پارچه‌ی ساتن از ترکیب پنبه، کتان و ابریشم ساخته شده ولی وزن بسیار سبکی دارد و به همین دلیل گزینه‌ی مناسبی برای پرده‌ی اتاق خواب پسرانه است. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه کرمی، دیوار‌ها و فریم پنجره سفید، کفپوش چوبی، تخت فلزی با روتختی سفید و رادیاتور سفید

 • ابریشم: نوع دیگری از پارچه‌های گران‌قیمت، پرده‌های ابریشمی هستند. این نوع پرده بیشتر برای اتاق خواب پسران بالغ و جوان پیشنهاد می‌شود که مراقب آن هستند. 

 

قیمت پرده 

پرده اتاق خواب پسرانه آبی طرح عروسکی با آستر سفید، تعدادی عروسک، دیوار آبی و طوسی و تخت سفید رنگ

قیمت پرده اتاق خواب پسرانه تابعی از چند عامل مختلف است؛ ابعاد پرده، مدل پرده، جنس پارچه، هزینه نصب و یراق آلات مورد نیاز پرده. بنابراین قیمت دقیقی برای این پرده‌ها نمی‌توان اعلام کرد. اما در بازار آنلاین، پرده‌های مناسب برای اتاق خواب پسرانه از قیمت 250 هزار تومان به بالا وجود دارند. 

 

لوازم جانبی پرده 

پرده اتاق خواب پسرانه آبی طرحدار، مبل کرم قهوه‌ای، دیوار سفید، میز چوبی، دراور سفید و کفپوش چوبی

آخرین نکته‌ای که در هنگام خرید پرده اتاق پسرانه باید دقت کنید، لوازم جانبی و یراق آلات پرده است. میله‌ی پرده، بست‌ها و سایر لوازمی که به همراه پرده عرضه می‌شوند باید برای اتاق خواب پسرانه مناسب باشند. رنگ و مدل میله پرده نباید دخترانه باشد و بهتر است در این زمینه با خود پسر مشورت شود. 

 

بهترین رنگ‌ها برای پرده اتاق پسرانه

پرده اتاق خواب پسرانه چریکی سفید و طوسی، روبالشی ست پرده، تخت طوسی، دیوار‌ها سفید و گلدان طبیعی

کدام رنگ‌ها برای پرده اتاق خواب پسر مناسب است؟ این سوالی‌ست که حتما برای شما هم مطرح شده است. در ادامه برخی از بهترین رنگ‌ها برای اتاق خواب پسرانه را به شما معرفی می‌کنیم: 

 

پرده اتاق خواب پسرانه سفید طرحدار، تخت طوسی، پاتختی شیشه و فلز مشکی و دو تابلو روی دیوار

 • سفید: مطمئن‌ترین رنگ برای پرده‌ی اتاق خواب پسرانه، پرده‌ی سفید است. این نوع پرده را می‌توانید برای دختران و پسران استفاده کنید و به همین دلیل مطمئن‌ترین انتخاب است. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه آبی طرحدار، پاتختی چوبی، تخت طوسی، گیاه طبیعی و کفپوش چوبی

 • آبی: رنگ آبی در دسته‌ی رنگ‌های سرد و آرامش‌بخش قرار می‌گیرد، به همین دلیل انتخاب مناسبی برای اتاق خواب پسرانه محسوب می‌شود. می‌تواند از آبی پررنگ هم برای پرده اتاق خواب استفاده کنید. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه راه راه کرمی نسکافه‌‌ای با آستر سفید، سبد حصیری، صندلی سفید، کفپوش چوبی و فرش کرمی

 • کرم: یکی دیگر از رنگ‌های خنثی که می‌تواند فضای اتاق خواب را کمی گرم‌تر کند، رنگ کرم است. پرده‌های کرم برای اتاق خواب پسران نوجوان و جوان بسیار مناسب است. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه قهوه‌ای طوسی، کفپوش چوبی، روتختی طوسی، فرش سنتی و تابلو روی دیوار

 • طوسی: مانند سفید و کرم، رنگ طوسی هم می‌تواند کاملا بی‌طرفانه روی پنجره‌ی اتاق خواب نصب شود. این رنگ سردی یا گرمی خاصی ندارد و به راحتی می‌توان آن را با رنگ‌های دیگر در اتاق خواب ست کرد. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه آبی و سفید، کفپوش چوبی، مبل سفید، صندلی سفید و چهارپایه و بوم نقاشی

 • آبی و سفید: ترکیب رنگ‌های آبی و سفید، می‌تواند اتاق خوابی خنک و آرامش‌بخش را به ارمغان بیاورد. می‌توانید توری سفید با پارچه نخی یا کتان آبی را با هم ترکیب کنید. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه سبز و سفید، کفپوش چوبی، تخت سفید و گلدان طبیعی

 • سبز و سفید: ترکیب دومی که برای رنگ پرده اتاق خواب پسرانه مناسب است، ترکیب سبز و سفید است. این ترکیب رنگ می‌تواند اتاق خواب را روشن‌تر کند و نشاط و شادابی را هم افزایش می‌دهد. 

 

پرده اتاق خواب پسرانه زرد و طوسی با آستر سفید، کفپوش چوبی، تخت سفید، گلدان طبیعی و پاتختی سفید

 • زرد و خاکستری: اگر دنبال یک رنگ خاص و شیک برای پرده اتاق خواب پسرانه هستید، ترکیب زرد و طوسی یا خاکستری هم ترکیب جذابی محسوب می‌شود. این ترکیب، اتاق خواب شما را به مکانی لاکچری و خاص تبدیل می‌کند. 

 

11 ایده جذاب برای انتخاب بهترین پرده اتاق خواب پسرانه

پرده اتاق خواب پسرانه چریکی سبز، روتختی و روبالشی ست پرده، دیوار سبز و سفید طرح آجر و قفسه‌های دیواری سفید

در این بخش 11 ایده‌ی جذاب به شما پیشنهاد می‌دهیم تا در هنگام انتخاب پرده برای اتاق پسرانه، از این ایده‌ها هم استفاده کند. ایده‌ها عبارت‌اند از: 

 

پرده سبک ورزشی 

پرده اتاق خواب پسرانه چاپی آبی و مشکی طرح بسکتبال، دیوار طوسی، کفپوش چوبی و میز چوب و فلز

پسربچه‌ها و پسران نوجوان عاشق مسابقات ورزشی و مخصوصا فوتبال هستند. با خرید پرده‌های سبک ورزشی و نصب آن در اتاق خواب، می‌توانید برای آنها انگیزه بیشتری برای ورزش ایجاد کنید. پرده‌های ورزشی با تصویری از بازیکنان مطرح فوتبال طراحی می‌شوند. همچنین شما می‌توانید تصویر بازیکن مورد علاقه خود یا پسر خود را روی این پرده‌ها حک کنید. 

 

پرده سبک کارتونی 

پرده اتاق خواب پسرانه چاپی سفید طرح کارتونی، میز سفید، مبل طوسی و صندلی قهوه‌ای با پایه‌های چوبی

پیشنهاد دوم ما این است که برای اتاق خواب، پرده‌ی کارتونی خریداری کنید. پسربچه‌ها و پسران نوجوان زمان زیادی از طول شبانه‌روز را به دیدن انیمیشن و کارتون‌ها سپری می‌کنند. شخصیت‌های کارتونی برای آنها الهام‌بخش هستند. خوشبختانه پرده‌های کارتونی در طرح و نقش‌های بسیار متنوعی در بازار ایران وجود دارد. 

روی این پرده‌های کارتونی تصویری از شخصیت‌های کارتونی مانند اسپایدرمن، ابرقهرمانان، باب اسفنجی، بتمن، جوکر و … حک شده که برای پسران بسیار هیجان‌انگیز است. 

 

پرده با مناظر طبیعی 

پرده اتاق خواب پسرانه طرح دریا، میله پرده مشکی، تابلو روی دیوار و گلدان گیاه طبیعی

دسته‌ی دیگری از پسران جوان و نوجوان به گردشگری و مناظر طبیعی علاقه دارند. خرید پرده‌هایی که تصویر مناظر طبیعی روی آنها حک شده باشد، برای این پسران بسیار خوشایند است. این تصاویر می‌تواند شامل کوه، جنگل، دریا، رودخانه‌های پر تلاطم، آبشارهای بزرگ، برکه‌ای که پرندگان در آن هستند یا دشتی پر از گل لاله باشد. 

 

پرده کلاسیک با والان و کتیبه

پرده اتاق خواب پسرانه سلطنتی والان دار طوسی آبی و نسکافه‌ای با کتیبه سفید ساده و آستر سفید

اگرچه پرده‌های کلاسیک خیلی برای اتاق خواب پسرانه پیشنهاد نمی‌شود اما اگر اتاق خواب بزرگی داشته باشید، پرده‌های کلاسیک می‌توانند جذابیت اتاق را چند برابر کنند. پیشنهاد ما برای چنین اتاق‌های بزرگی پرده‌های کلاسیک با والان و کتیبه‌های جذاب چوبی است. این نوع پرده بیشتر برای اتاق خواب پسران جوان استفاده می‌شود و برای آنها جذابیت دارد. 

 

پرده سیاه و سفید 

پرده اتاق خواب پسرانه سفید و مشکی راه راه، دیوار طوسی، پاتختی چوبی، مبل سفید، تابلو روی دیوار و کفپوش چوبی

بله! دسته‌ای از پسران عاشق رنگ سیاه و سفید هستند. استفاده از تم سیاه و سفید در اتاق خواب پسرانه بسیار متداول است و حتما اتاق‌هایی را دیده‌اید که تخت خواب، دیوار و فرش، سیاه و سفید باشند. پرده‌های سیاه و سفید می‌توانند، ترکیب بی‌رنگ اتاق خواب شما را کامل کند و یک فضای دو بعدی برای اتاق خواب ایجاد کنید. البته این تم طرفداران زیادی دارد و قطعا از آن آرامش می‌گیرند. 

 

پرده سبک آسمان شب 

پرده اتاق خواب پسرانه طرح کهکشان، کفپوش چوبی، دیوار‌ها و دراور سفید و آباژور برنزی رنگ

این ایده مخصوص پسران بلندپرواز و عاشق نجوم است! می‌توانید پرده اتاق خواب پسرانه را با تصویری از کهکشان یا ستارگان انتخاب کنید. تماشای ستارگان روی پرده‌ی اتاق خواب، حس آرامش‌بخشی انتقال می‌دهد و باعث می‌شود زودتر به خواب بروید. اگر پرده‌ای با این طرح تهیه می‌کنید می‌توانید با استفاده از نورهای ریسه‌ای پرده را تزیین کنید تا نورپردازی اتاق کامل شود. 

 

پرده سبک برج‌های آسمان خراش

پرده اتاق خواب پسرانه سفید چاپی طرح برج ایفل، دیوار‌ها سفید، دراور چوبی و سفید، اکسسوری طبیعی و تابلو روی دیوار

دسته‌ی دیگری از پسران عاشق برج‌های بلند و بناهای معروف کشورهای دیگر هستند. به عنوان مثال پرده‌های با طرح برج ایفل در ایران طرفداران زیادی دارد و پسران نوجوان و جوان از این طرح استقبال می‌کنند. پرده‌های این سبک تصاویری از بلندترین و زیباترین ساختمان‌های دنیا را دارد. البته تصویر می‌تواند یک مسجد یا کلیسای قدیمی، یک برج مخابراتی یا یک ناقوس دریایی هم باشد.

 

پرده با طرح شخصیت‌های سینمایی 

پرده اتاق خواب پسرانه طرح بتمن، کفپوش چوبی و صندلی راحتی

پسران نوجوان و جوان، الگوهای شخصیتی خود را از کاراکترهای سینمایی انتخاب می‌کنند. به همین دلیل شخصیت‌های سینمایی تاثیری شگرف در روحیات و زندگی آنها دارند. پرده‌هایی که با تصویری از کاراکترهای سینمایی طراحی شده برای پسران نوجوان و جوان بسیار جذاب است.

تصاویری از تامی شلبی در پیکی بلایندرز یا ونوم با بازی تام هاردی روی پرده‌ی اتاق خواب پسران آنها را به هیجان می‌آورد. 

 

پرده با طرح خودرو

پرده اتاق خواب پسرانه چاپی طرح ماشین تم تیره، کفپوش چوبی، دیوار سفید و آباژور سفید رنگ

بسیاری از پسران عاشق ماشین هستند و این عشق به ماشین را می‌توانید در موبایل یا جلد دفترهایی که انتخاب می‌کنند مشاهده کنید. خرید پرده‌ای که طرح یک خودرو روی آن وجود داشته باشد برای پسران بسیار خوشایند است. این طرح محدوده سنی خاصی هم ندارد و از پسربچه‌هایی که کارتون ماشین‌ها (Cars) را تماشا می‌کنند تا پسران جوانی که به آفرود می‌روند، همگی عاشق این نوع پرده‌ها هستند

 

ست کرده پرده با تخت خواب

پرده اتاق خواب پسرانه طرح صنعتی کارتونی، روتختی و روبالشی ست پرده، پاتختی نارنجی و چراغ مطالعه سورمه‌ای

ایده جذاب دیگری برای انتخاب پرده اتاق خواب پسرانه، انتخاب پرده‌ای‌ست که با تخت خواب هماهنگی داشته باشد. این پرده می‌تواند در هر رنگ یا جنسی باشد اما ست بودن آن با روتختی، بدنه تخت خواب و بالش و پتو بسیار اهمیت دارد. در چنین مواقعی بهتر است، المان‌های موجود روی تخت خواب هم در پرده‌ی اتاق خواب تکرار شوند تا فضایی یکدست در اتاق به وجود آید. 

 

ست کردن پرده با کاغذ دیواری 

پرده اتاق خواب پسرانه نارنجی، کاغذ دیواری طرحدار نارنجی و آبی و طوسی، تخت چوبی با روتختی سفید و سبد حصیری

ایده‌ی آخر، ست کردن پرده‌ی اتاق خواب با کاغذ دیواری است. اگر اتاق خواب شما از قبل کاغذ دیواری داشت، پرده‌ای انتخاب کنید که با رنگ اتاق خواب پسرانه و طرح کاغذ دیواری هماهنگ باشد. با این کار فضای اتاق خواب شما، یکپارچه می‌شود. 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه را مطالعه فرمایید.

 

جمع بندی: پرده اتاق خواب پسرانه شیک

پرده اتاق خواب پسرانه حریر آبی طرح ستاره، میز چوب و فلز سفید، گلدان و اکسسوری سرامیکی

توجه به علاقه‌مندی‌ها و سلایق پسران، کار انتخاب پرده برای اتاق خواب آنها را راحت‌تر می‌کند. وظیفه‌ی پرده فقط پوشاندن پرده‌ی اتاق نیست و باید زیبا و الهام‌بخش هم باشد. در این مقاله برخی از مهم‌ترین نکاتی که قبل از خرید پرده باید بدانید را معرفی کرده و سپس بهترین رنگ‌هایی که برای پرده می‌توان انتخاب کرد را بیان کردیم. در آخر 11 ایده جذاب که در فرایند خرید پرده اتاق خواب پسرانه ممکن است به شما کمک کند را ارائه دادیم. نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.