گلچینی از نمونه های برتر اتاق بیلیارد خانگی

اتاق با میز بیلیارد بزرگ قرمز و چوبی

افرادی که به بیلیارد علاقه مندند، احتمالا به ذهنشان خطور کرده است که چقدر جالب می شد اگر می توانستند یک میز بیلیارد در خانه خود داشته باشند. اما چگونه یک میز به این بزرگی در یک خانه جای می گیرد؟ و آیا این میز باعث می شود که خانه شبیه به یک کلوپ شبانه شود؟

راه های بسیاری برای قرار دادن یک میز بیلیارد، از میز های مجلل فرانسوی گرفته تا میزهایی با فناوری آینده، در یک خانه وجود دارد. فرقی نمی کند که اتاق از میز بیلیارد الهام بگیرد یا برعکس، نتیجه نهایی فوق العاده خواهد بود. در این مطلب، نمونه هایی از آن ها را مشاهده خواهید کرد.

 

اتاق بازی مدرنی با رنگ های کرم و قهوه ای و یک میز بیلیارد مستطیلی وسط اتاق

بافت طبیعی سقف با رنگ های گرم زمینی در این فضا با لامپ های مدرن با نور خنثی و یک میز بیلیارد کلاسیک با خطوط صاف ترکیب شده است.

این میز بیلیارد سفارشی، فضای مدرن و گرمسیری به این اتاق بازی بخشیده است. دقت کنید که مبلمانی که در پس زمینه اتاق قرار گرفته اند، همه خطوط صافی مشابه میز بیلیارد دارند که به استایل مدرن اتاق کمک کرده است.

 

اتاق بازی بزرگی با دیوارهای قرمز رنگ و یک میز بیلیارد فلزی براق با چراغ های آویز بالای میز

این اتاق بازی ظاهر مدرن تری دارد. جزئیات براق میز بیلیارد فلزی در انتخاب لامپ ها تکرار شده است. جزئیات آبی رنگ روی میز، در پس زمینه آشپزخانه کوچک کنج اتاق و لامپ های آویزی بالای میز آشپزخانه تکرار شده است.

 

تصویر یک اتاق بازی به سبک روستیک به همراه میز بیلیارد چوبی مقابل شومینه سنگی

این میز بیلیارد روستیک در آیداهو از کمپانی بیلیارد درانایف به زیبایی در مقابل شومینه سنگی با جزئیات چوبی قرار گرفته است. این کمپانی در ساخت وسایل با سبک روستیک که به خوبی در فضای داخلی کابین یا کلبه ها جای می گیرند، تخصص دارد. همه میز ها از چوب درخت کاج ساحلی ساخته می شوند که معمولا به ساخت محصولات کم نظیری منجر می شود.

 

اتاق بازی بزرگی با تم رنگی آبی خاکستری برای میز بیلیارد، مبلمان و صندلی های بار

میز های سفارشی، حس و حال سفارشی ایجاد می کنند. در این فضا، رنگ آبی خاکستری میز بیلیارد در سایر لوازم و مبلمان این اتاق بازی بزرگ نیز دیده می شود. ترکیب رنگ ها با چوب های تیره، تاکسی درمی و یادگاری های ورزشی در سراسر اتاق مردانه به نظر می رسد. می توان گفت که این اتاق جایی است که به آن یک غار تنهایی مردانه می گویند. 

 

تصویر یک اتاق بازی با میز بیلیارد چوبی مدرن و منحنی با یک لوستر آویز صورتی بالای میز

این میز بیلیارد منحنی و مدرن است. این میز با مدل بی نهایت، به صورت دستی در تناژ اسپرسو و کارامل، رنگ آمیزی شده است. ترکیب رنگ میز در حاشیه ها و درهای داخلی اتاق نیز دیده می شود. این سبک میز بیلیارد در یک فضای الهام گرفته از سبک آرت دکو نیز به خوبی کار می کند.

 

اتاق بازی با تم قرمز و نارنجی، میز بیلیارد، میز غذاخوری گرد و صندلی هایش با سقف کاذب طراحی شده

اینجا نمونه دیگری از یک میز سفارشی که با حس و حال اتاق به خوبی هماهنگ است، می بینید. جزئیات سقف بالای میز و صندلی هایی که کنار میز بیلیارد قرار دارد، جلوه ی زیبایی به فضا بخشیده اند. به ترکیب رنگ های طلایی، قهوه ای مایل به قرمز و قهوه ای تیره که در لامپ های آویزی بالای میز در ارتفاعات مختلف تکرار شده است، دقت کنید که چگونه به خوبی با محیط ست شده اند.

 

یک اتاق بازی شیک و زیبای فرانسوی به همراه میز بیلیارد با تم رنگی آبی

این اتاق بیلیارد مجلل آبی فرانسوی، تمام جزئیات یک سالن بیلیارد قدیمی را دارد. میز بیلیارد بی نهایت زیبای تزئین شده، جیب های چرمی و حس و حالی سفارشی دارد. بخش نشیمن با مبلمان آبی نیز همان سبک مشابه را القا می کند.

 

تصویر یک پنت هاوس با کتابخانه و میز بیلیارد چوبی و مبلمان و لوازم آبی تیره

این پنت هاوس در سان فرانسیسکو از مصالح لوکس، مدرن و گران قیمت ساخته شده است. در یک پنت هاوس یک منظره رویایی، تنها چیزی نیست که می توان تماشا کرد؛ آبی آسمان شب همرنگ مبلمان و اثاثیه آبی سیر اتاق نیز نمای زیبایی دارد. جنس چوب های تیره در میز بیلیارد و کتابخانه، یکسان هستند.

 

تصویر یک اتاق بازی در زیر زمین با میز بیلیارد چوبی و آبی کنار شومینه دیواری و چهارپایه های آبی کانتر

این اتاق بازی برای یک تفریح ساده در زیرزمین ساخته شده است. این فضای مدرن شامل یک شومینه گازی، کفی از جنس چوب افرا و لامپ های آویزی مخروطی که در سر تا سر میز بیلیارد نصب شده اند، است. روشنایی این چراغ ها در سراسر میز پخش شده و زاویه دید بهتری به بازیکنان می دهند. یک قالیچه با طرح های هندسی زیر میز را پوشانده و رنگ آبی سیر میز در صندلی ها تکرار شده است.

 

تصویر یک اتاق بازی به سبک مدیترانه با میز بیلیارد چوبی مقابل شومینه هیزمی

 

یک فضای مدیترانه ای همراه خوبی برای میز بیلیارد با چوب تیره و رنگ کرمی است که به خوبی رنگ گرم دیوار ها را کامل کرده است. شومینه با چارچوب آهنی برای تماشای بازی، جای مناسبی است. قالیچه به سبک جنوب غربی اندکی سبک روستیک به این اتاق جذاب اضافه کرده است.

 

تصویر یک میز بیلیارد چوبی مشکی در انباری سفیدی که به اتاق بازی تبدیل شده است

رنگ های سیاه و سفید به خوبی این میز بیلیارد در این انبار مدرن را در بر گرفته اند. تصویر هنری بزرگ سیاه و سفید پشت میز، جلب توجه می کند. درهای بزرگ به سبک انبارها و دیوارهای بدون کاغذ دیواری و دیوارپوش، ظاهری شبیه یک انبار زیبا به فضا بخشیده است. وسایل مدرن مثل چراغ ها و صندلی، با جزئیات انبار تضاد فوق العاده ای ایجاد کرده است.