جدیدترین مدل های میز ناهارخوری مدرن + 35 نمونه

اتاق غذاخوری با پرده های قهوه ای، میزغذاخوری مدرن با صندلی های ست پرده

میز ناهارخوری مدرن این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای کسانی که دنبال کیفیت در طراحی هستند، هر میزی مناسب نخواهد بود. میز غذاخوری مدرن به دلیل سبک طراحی و جنسی که دارد طیف وسیعی از مردم به آن علاقه پیدا کرده‌اند.

کسب اطلاعات به شما کمک می‌کند انتخاب بهتری داشته باشید، بنابراین برای اطمینان از اینکه بهترین تصمیم در مورد خرید میز ناهارخوری مدرن و عالی گرفته‌اید، باید دقیقا بدانید که چه می‌خواهید تا بتوانید آن را به درستی جستجو کنید. در این بین، طرح‌های شگفت‌انگیز بسیاری وجود دارند که گاه حتی انتخاب را برای شما دشوارتر می‌کنند. در ادامه با همراه باشید تا به بررسی میز ناهارخوری مدرن بپردازیم.

35 مدل میز غذاخوری شیک و مدرن

اگر دنبال ایده‌هایی برای انتخاب میز غذاخوری مدرن هستید در زیر تصاویری از این میزها قرار داده‌ایم.

سالن نشیمنی با کفپوش سفید، دیوار سفید، لوستر گرد فلزی نقره‌ای، کاغذ دیواری طرح منظره و میز ناهارخوری مدرن چوبی قهوه‌ای

اگر می‌خواهید فضای اتاق غذاخوری تمیزتر به نظر برسد، بهتر است از میزهای ناهارخوری با رنگ مات استفاده کنید که آلودگی را کمتر نشان می‌دهند.

سالنی با کفپوش چوبی قهوه‌ای، فرش طوسی طرح‌دار، دیوار صورتی روشن و میز ناهارخوری مدرن سفید با صندلی‌های صورتی و خاکستری

مدل میز غذاخوری مدرن باید بر اساس فضایی که دارید طراحی شود. تصویر زیر میز ناهارخوری دایره‌ای شکل را نشان می‌دهد که برای خانه‌ای بزرگ ساخته شده است.

کارگاه نجاری با میز ناهارخوری مدرن گرد، کفپوش چوبی طوسی، تخته‌های چوب و صندلی‌های سفید با نشیمن طرح‌دار طوسی و تکیه‌‌گاه بلند

در تصویر زیر نمونه‌ای از میز ناهار خوری مدرن و شیک را مشاهده می‌کنید که از جنس چوب ساخته شده و صندلی‌هایی به رنگ گلبهی برای آن در نظر گرفته شده است.

میز ناهارخوری مدرن مشکی گرد، صندلی‌های گلبهی رنگ، کفپوش چوبی قهوه‌ای تیره، دیوار آبی تیره و لوستر فلزی طلایی چند شاخه

نیازی نیست میزهای پیچیده و پرزرق و برق سفارش دهید! میز ناهار خوری مدرن و ساده جذابیت و زیبایی خانه شما را چند برابر می‌کند.

آشپزخانه با میز ناهارخوری مدرن چوبی گرد، صندلی‌های چرمی مشکی، کابینت قهوه‌ای، دیوار سبز کم‌رنگ و لوستر با چراغ‌های آبی

برخی از میزهای ناهارخوری به میز ناهار خوری مدرن ترک معروف هستند چون طراحی و جنس بدنه آنها ترکی است.

میز ناهارخوری مدرن طرح چوب قهوه‌ای، کفپو‌ش چوبی قهوه‌ای، رادیاتور سفید، دیوار سفید و صندلی‌های چوبی با نشیمن و تکیه‌‌گاه طوسی

تصاویر میز ناهار خوری مدرن که در اینجا مشاهده می‌کنید قرار است به شما ایده‌هایی برای انتخاب بهترین مدل میز ناهار خوری مدرن جدید را بدهد.

میز ناهارخوری مدرن قهوه‌ای و سفید، شش صندلی با پایه‌های مشکی و رویه طوسی روشن، فرش پرزبلند طوسی روشن و پرده‌های حریر سفید

در تصویر زیر میز ناهار خوری مدرن تمام چوب با صندلی‌های چستر را مشاهده می‌کنید.

میز ناهارخوری مدرن گرد کرم، صندلی‌‌های چستر طوسی، کابینت چوبی کرم، کفپوش سرامیک سفید، دیوار پوش چوبی صدفی روشن و گلدان گل

سادگی همیشه برنده است! شیک ترین میز ناهار خوری مدرن از جنس چوب و با صندلی‌های خاص را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

آشپزخانه‌ای با میز ناهارخوری مدرن گرد قهوه‌ای، صندلی‌های چوبی با رویه پارچه‌ای سفید، آینه بزرگ با فریم چوبی و کابینت سفید

مدلهای جدید میز ناهار خوری مدرن با صندلی‌های چستر عرضه می‌شوند. نمونه‌ای از این طرح را در تصویر زیر می‌بینید.

نمایشگاه فروش با میز ناهارخوری مدرن طرح چوب کرم، صندلی‌های آبی و گلبهی روشن، فرش چندرنگ و کفپوش سنگی استخوانی رنگ

ساده‌ترین و جدیدترین میز ناهار خوری مدرن گرد با طرحی ساده و صندلی‌های چرمی را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

میز ناهارخوری مدرن گرد چوبی، صندلی‌های قهوه‌ای روشن، کفپوش چوبی قهوه‌ای و دیوار طوسی رنگ تلفیق شده با دیوار شیشه‌ای

مدرن ترین میز ناهار خوری را می‌توانید برای خانه‌هایی که معماری کلاسیک دارند هم استفاده کنید. بنابراین خانه شما حتما نباید با معماری مدرن ساخته شده باشد تا میز مدرن برای آن بخرید.

میز ناهارخوری چوبی مدرن قهوه‌ای، صندلی‌های چوبی با رویه پارچه‌ای کرم، فرش طرح‌دار رنگ روشن و دیوار گچ‌کاری شده سفید و کرم

با خرید میز ناهار خوری مدرن کم جا محیط خانه را خلوت کنید. میزهای ناهارخوری به طور طبیعی بزرگ هستند، بنابراین سعی کنید مدل‌های کوچک و کم‌جای آن را انتخاب کنید.

میز ناهارخوری مدرن چوبی بیضی شکل، صندلی‌های نارنجی، فرش سفید طرح‌دار، لوستر فلزی، پنجره‌های سفید و دیوار سفید و کرم

نیازی نیست فقط دنبال میز ناهار خوری مدرن جدید باشید. میزهای مدرن قدیمی هم می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای خانه شما باشند.

میز ناهارخوری مدرن چوبی حنایی، صندلی‌های چوبی حنایی، فرش سنتی سفید طرح‌دار، لوستر فلزی بلند و دیوار سفید و سبزمغزپسته‌ای

در تصویر زیر جدیدترین میز ناهار خوری مدرن را مشاهده می‌کنید که با صندلی‌های خاص خود زیباتر شده است.

میز ناهارخوری مدرن چوبی بیضی شکل، صندلی‌های سفید، فرش آبی و سفید، میز کنسول چوبی با آینه، شومینه دیواری آجری و کفپوش چوبی

میز ناهارخوری مدرن خود را با رومیزی‌های سنتی می‌توانید تزیین کنید تا حال و هوای سنتی به آن داده شود.

لوستر میز ناهار خوری مدرن، میز غذاخوری مدرن

جدیدترین مدل میز ناهار خوری مدرن با صندلی‌های چستر و چرمی روانه بازار می‌شوند که به همین دلیل طرفداران زیادی هم پیدا کرده‌اند.

میز و صندلی ناهار خوری مدرن عکس میز ناهار خوری مدرن

با انتخاب صندلی ناهارخوری مدرن به رنگ‌های متنوع می‌توانید میزها را جذاب‌تر کنید. در تصویر زیر نمونه‌ای از صندلی طرح‌دار را مشاهده می‌کنید.

میز ناهار خوری مدرن طوسی میز ناهار خوری مدرن سنگی

نیازی نیست از طرح‌های عجیب و غریب برای میز و صندلی ناهارخوری استفاده کنید؛ میز ناهارخوری شیک می‌تواند ساده و زیبا باشد.

میز ناهار خوری آشپزخانه مدرن میز ناهار خوری مدرن سفید

دیزاین میز ناهار خوری مدرن باید به گونه‌ای باشد که با فضای خانه هماهنگی داشته باشد. با قرار دادن یک رومیزی ساده می‌توانید میز را تزیین کنید یا گلدان یا شمعدان‌هایی روی میز قرار دهید.

دیزاین میز ناهار خوری مدرن میز ناهار خوری ساده و شیک

میز نهار خوری مدرن خود را با صندلی‌های طرح حصیری جذاب‌تر کنید. در تصویر زیر نمونه‌ای از این ایده را مشاهده می‌کنید.

میز آشپزخانه مدرن میز نهار خوری مدرن

عکس میز ناهار خوری مدرن زیر را مشاهده کنید. در این تصویر میزی دیده می‌شود صندلی‌های زیادی دور آن قرار داده شده است.

صندلی ناهارخوری مدرن، ناهارخوری شیک

میز ناهار خوری آشپزخانه مدرن می‌تواند به شکل زیر کاملا از جنس چوب ساخته شده باشد و با سایر دکوراسیون موجود در خانه ست شود.

میز ناهارخوری مدرن چوبی مستطیلی، صندلی‌های چوبی با تکیه‌‌گاه بلند، کفپوش صدفی رنگ، جزیره آشپزخانه سفید، بوفه چوبی و گلدان گل

انواع میز ناهارخوری مدرن

میزهای ناهارخوری مدرن از نظر تعداد نفراتی که می‌توانند دور هم بنشینند در چند دسته تقسیم می‌شوند. در زیر انواع میز غذاخوری از این نظر را معرفی می‌کنیم.

میز ناهار خوری مدرن دو نفره

برای خانه‌های کوچک و زوج‌های جوان، بهترین انتخاب میز غذاخوری مدرن دو نفره است. این نوع میزها فضای کمی را اشغال می‌کنند و اغلب به شکل مربع یا دایره هستند. میزهای دو نفره را می‌توان در آشپزخانه‌های کوچک یا در گوشه‌ای از اتاق پذیرایی هم قرار داد.

میز ناهار خوری مدرن دو نفره

میز ناهار خوری مدرن چهار نفره

پرفروش‌ترین نوع میز ناهارخوری، میزهای چهار نفره هستند. با توجه به تعداد اعضای خانواده‌های ایرانی، میزهای چهارنفره کاربردی‌ترین نوع از میزها به شمار می‌روند. علاوه بر این فضای کمتری را هم اشغال می‌کنند و می‌توان در بخش‌های مختلف خانه از آنها استفاده کرد.

میز ناهار خوری مدرن 6 نفره

برای خانه‌های بزرگ‌تر و خانواده‌های پرجمعیت‌تر، خرید میز غذاخوری مدرن 6 نفره توصیه می‌شود. این میزها اغلب به شکل مستطیل هستند و در خانه‌های امروزی، بخشی از اتاق پذیرایی را به خود اختصاص می‌دهند.

سالنی با کفپوش سرامیکی استخوانی رنگ، دیوار سفید، تابلوهای دکوراتیو و میز ناهارخوری مدرن مشکی با صندلی‌های خاکستری و چوبی

میز ناهار خوری مدرن 8 نفره

اگر به دورهمی سر میز شام علاقه زیادی دارید یا خانواده پرجمعیتی هستید و دائما مهمانی برگزار می‌کنید، میز ناهارخوری مدرن 8 نفره انتخاب بهتری است. این نوع میز فضای زیادی را اشغال می‌کند بنابراین فقط برای خانه‌های بزرگ طراحی شده که اتاقی مخصوص غذاخوری در آنها وجود دارد.

سالن نشیمنی با کفپوش چوبی، فرش پرزبلند طوسی، دیوار قهوه‌ای، لوستر فلزی و میز ناهارخوری مدرن با صندلی‌های قهوه‌ای و کرمی

جنس میز ناهارخوری مدرن

چوبی، فلزی، شیشه‌ای یا سنگی؟ برای خرید میز غذاخوری مدرن باید جنس میز را انتخاب کنید. در ادامه هرکدام از این جنس‌ها را معرفی می‌کنیم.

میز ناهار خوری مدرن چوبی

میز ناهارخوری چوبی فضای گرم و دلپذیری در آشپزخانه شما ایجاد می‌کند. با خرید میز ناهارخوری مدرن چوبی می‌توانید از اتاق غذاخوری یا آشپزخانه خود بیشتر لذت ببرید. رنگ‌ میز ناهار خوری شما و بافت‌ آن و میزان درخشان یا مات بودنش به شما برای ایجاد فضای هنرمندانه‌ کمک می‌کند.

میز ناهار خوری مدرن شیشه ای

در حال حاضر میزهای ناهارخوری مدرن شیشه‌ای بسیار ترند شده‌اند. می‌توانید کل دکوراسیون منزل خود را به این شکل دکور کنید یا تنها برای بخشی از منزل خود مثل آشپزخانه یا اتاق غذاخوری از این نوع میز و صندلی بهره ببرید. میزهای ناهار خوری مدرن شیشه‌ای معمولا در فروشگاه مبلمان عرضه می‌شوند. میزهای شیشه‌ای برای جمع‌های دوستانه عالی است. به این ترتیب فرصتی فراهم می‌شود تا چای یا قهوه خود را همراه دوستانتان و در فضایی مجلل بنوشید.

سالنی با کفپوش سرامیکی خاکستری، فرش خاکستری راه راه، لوستر کریستالی، پنجره قدی و میز ناهارخوری شیشه‌ای با صندلی‌‌های طوسی

پیشنهاد می‌کنیم مقاله مبلمان مدرن چیست و چه کاربردی در دکوراسیون داخلی دارد؟ را مطالعه فرمایید.

میز ناهار خوری مدرن فلزی

چند دهه قبل از میزهای ناهارخوری فلزی بیشتر از سایر میزها استفاده می‌شد؛ دلیل این امر، دوام و طول عمر بالای میزهای فلزی بود. اما به مرور زمان با افزایش قیمت، این نوع میزها طرفداران خود را از دست داد. اما در سال‌های گذشته میز ناهارخوری مدرن فلزی کم‌کم جایگاه خود را در بین مردم پیدا کرده است. این نوع میز به دلیل تنوع و شکل‌پذیری بالایی که دارد، بسیار محبوب است. این نوع میزها اغلب با رویه‌ی چوبی تولید می‌شوند.

میز ناهار خوری مدرن سنگی

نوع دیگری از میز ناهارخوری مدرن، از جنس سنگ هستند. برای کسانی که دوست دارند معماری و بخش‌های مختلف خانه‌ی آنها از سنگ‌های زینتی و زیبا تشکیل شده باشد، میزهای سنگی بهترین انتخاب خواهد بود. گرچه این میزها وزن زیادی دارند اما به دلیل شیک بودن، طرفداران زیادی در بین مردم پیدا کرده‌اند.

ابعاد میز ناهارخوری مدرن

1 متر و 10 سانتی متر عرض ایده‌آلی برای یک میز ناهار خوری است و امکان دسترسی کامل به میز را برای شما فراهم می‌کند. این اندازه شرایطی را فراهم می‌کند تا شما به راحتی ظرف غذاها، تزئینات میز، ظروف شیشه‌ای، شمع، بطری‌های نوشیدنی را روی میز قرار دهید و از همه مهم‌تر از بودن در کنار هم لذت ببرید و از فضای کافی میز به طور کامل بهره ببرید.

اتاقی با فرش قهوه‌ای ساده، دیوار سفید، پنجره سفید، چراغ آویز سفید و میز ناهارخوری مدرن چوبی با صندلی‌های فلزی سفید

ارتفاع مهم‌ترین عنصر برای راحتی شما هنگام سرو غذا است. صندلی غذاخوری و ارتفاع میز را قبل از خرید، حتما باید با هم بررسی کنید. میزهای قدیمی می‌توانند با صندلی‌های براق و مدرن عالی به نظر برسند اما به دلیل اینکه گاهی ارتفاع کم یا زیادی دارند، باعث می‌شوند سرو وعده‌های غذایی روی آن‌ها چندان خوشایند نباشد.

سالنی با کفپوش طوسی، دیوار سبز، ستون طوسی روشن، سقف کناف‌ سفید و میز ناهارخوری مدرن چوبی با صندلی‌های خاکستری و قهوه‌ای

اگر در تصور کردن اندازه یک میز ناهار خوری مشکل دارید، از روتختی تا شده برای این کار استفاده کنید. به این صورت که آن را روی زمین در فضای غذاخوری خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی فضای قرارگیری میز ناهار خوری را تصور کنید. به این ترتیب از مناسب بودن اندازه میزتان در فضای آشپزخانه یا اتاق اطمینان حاصل خواهید کرد.

سالنی با کفپوش چوبی قهوه‌ای، لوستر فلزی، دیوار زرد، پنجره‌های سفید و میز ناهارخوری مدرن چوبی قهوه‌ای با هشت صندلی

رنگ میز ناهارخوری مدرن

کدام رنگ برای خرید میز غذاخوری مدرن مناسب‌تر است؟ گرچه می‌توانید هر رنگی را برای میز ناهارخوری خود انتخاب کنید اما میزهای مدرن اغلب در رنگ‌ها ساده و کم‌زرق و برق طراحی می‌شوند. در ادامه محبوب‌ترین رنگ‌های برای میز ناهارخوری مدرن را معرفی می‌کنیم.

میز ناهار خوری مدرن سفید

در اتاق غذاخوری خود ظاهری مسحورکننده ایجاد کنید، برای این کار لازم است یک میز ناهارخوری مدرن انتخاب کنید، برای انتخاب یک میز غذاخوری مدرن، رنگ سفید بهترین انتخاب است و به راحتی با سایر دکوراسیون خانه‌ شما ست می‌شود.

سالنی با فرش قهوه‌ای پرزبلند، پلکان سفید، درب شیشه‌ای، کفپوش شیشه‌ای و میز غذاخوری مدرن شیشه‌ای با پایه سفید و صندلی‌های سفید

میز ناهار خوری مدرن مشکی

پس از رنگ چوب و رنگ سفید، میزهایی که به رنگ مشکی هستند طرفداران زیادی دارند. میزهای ناهارخوری مشکی را می‌توان با اکسسوری و دکوراسیون داخل خانه ست کرد. علاوه بر این، تمیز کردن میزهای ناهارخوری مشکی راحت‌تر از رنگ‌های دیگر است.

میز ناهار خوری مدرن طوسی

اگر به دنبال رنگی بجز مشکی، سفید یا رنگ چوب هستید، ما به شما رنگ طوسی را پیشنهاد می‌کنیم. این رنگ خنثی را به راحتی می‌توان با رنگ‌های دیگر ست کرد و برای خانه‌هایی که رنگ‌های زیادی در آنها وجود دارد، مناسب است.میز ناهار خوری مدرن طوسی

صندلی ناهارخوری مدرن

اتاق‌های ناهارخوری معمولا کنار اتاق نشیمن یا آشپزخانه قرار دارند. بنابراین باید برای دکوراسیون مطلوب این فضاها با دقت بیشتری تصمیم بگیرید. برای میز ناهار خوری خود صندلی‌های مناسب انتخاب کنید. اگر سبک کلی منزل شما مدرن است خرید میز ناهارخوری مدرن باید الویت اصلی شما باشد اما اگر سبک دکوراسیون منزل شما سنتی یا کلاسیک است، میز ناهارخوری کلاسیک و صندلی‌های جذاب و متناسب با آن بهترین انتخاب هستند و به این ترتیب اتاق ناهارخوری جذابی خواهید داشت.

سالنی با کفپوش چوبی قهوه‌ای، دیوار سفید، پنجره‌های چوبی، میز ناهارخوری مدرن چوبی بیضی شکل با صندلی‌های مشکی و قهوه‌ای

میز گرد مدرن بهتر است یا میز ناهار خوری مستطیلی؟

اگر پلان آشپزخانه یا اتاق غذاخوری شما باز است اما چندان بزرگ یا جادار نیست بهتر است میز ناهار خوری گرد برای تزیین آشپزخانه انتخاب کنید. میز ناهارخوری مدرن گرد به فضای محدود اتاق یا آشپزخانه شما جلوه زیباتری می‌دهد. یکی از برترین ویژگی‌های این میز این است که گوشه‌ تیزی ندارد و لبه‌های نرم آن رفت و آمد بدون دردسری را برای شما به عنوان میزبان فراهم می‌کند.

اگر اتاق غذاخوری یا آشپزخانه شما کشیده است، میزهای مستطیلی عالی هستند. زیرا تعداد افراد بیشتری می‌توانند پشت میز بنشینند. یکی دیگر از مزایای خرید میزهای مستطیل برای اتاق‌های ناهارخوری این است که این نوع میزها را می‌توانید در کنار دیوار قرار دهید، اما قرار دادن میزهای گرد کمی احساس بی‌نظمی را به دکوراسیون شما منتقل می‌کنند.

سالنی با کفپوش چوبی قهوه‌ای، دیوار کرمی، لوستر مشکی چراغ‌‌دار و میز ناهارخوری مدرن چوبی با صندلی‌های کرمی

ایده‌هایی برای چیدمان میز ناهارخوری مدرن

در این بخش ایده‌هایی برای چیدمان بهتر میز غذاخوری مدرن به شما ارائه می‌دهیم.

میز غذاخوری خود را روی فرش قرار دهید

میزها و صندلی‌های غذاخوری گاهی اوقات دچار بی نظمی می‌شوند. با قرار دادن یک قالیچه زیبا در زیر آن‌ها می‌توانید به جلوگیری از این مشکل کمک کنید. یک قانون ساده که باید همیشه به خاطر داشته باشید این است که عرض فرش باید 60 سانتی متر از هر طرف میز بیشتر باشد.

میز ناهارخوری مدرن اما خاص سفارش دهید

اگر برای منزل خود میز ناهارخوری سفارش می‌دهید به یاد داشته باشید که ممکن است گاهی در صورت مهیا بودن شرایط، بخواهید میز خود را به فضای باز منتقل کنید و در فضای بالکن یا حیاط به سرو غذا با عزیزانتان مشغول شوید. پس هنگام سفارش برای ساخت میز ناهار خوری به این نکته توجه داشته باشید تا بتوانید مهمانان را برای موقعیت‌های خاص در مکان‌های مختلف خانه‌تان دور هم جمع کنید.

تراسی با کفپوش طوسی، چراغ ایستاده سفید، چند گلدان شیشه‌ای و میز ناهارخوری مدرن طوسی با صندلی‌های خاکستری و قهوه‌ای

برای مثال منتقل کردن میز ناهارخوری به تراس گاردن، بهار خواب یا حیاط پشتی می‌تواند برای روزهای دلچسب بهاری یا شب‌های تابستان، شرایط ایده‌آلی را برای پذیرایی شما از مهمانان شما فراهم کند.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله همه آنچه درباره طراحی بالکن باید بدانید؟ را مطالعه فرمایید.

میزهای ناهارخوری چندمنظوره بخرید

همه ما به دنبال آن هستیم که با کمترین هزینه بتوانیم بیشترین بهره را ببریم. بنابراین می‌توانیم به جای صرف بودجه برای خرید میزهای کوچک و بزرگ متعدد یک میزناهارخوری مدرن و متناسب برای منزل تهیه کنیم. این میز برای صرف شام یا ناهار ایده‌آل است. همچنین می‌توانید میزی انتخاب کنید که برای نوشیدن چای یا قهوه عصرگاهی هم مناسب باشد و نیازی به خرید مجدد میز قهوه نداشته باشید.

برای اتاق ناهارخوری خود یک گلدان تهیه کنید

اگر درصدد آن هستید که ظاهری مسحورکننده در اتاق ناهارخوری ایجاد کنید حتما یک گلدان زیبا کنار میز ناهارخوری مدرن خود قرار دهید. همچنین نورپردازی زیبایی برای اتاق ایجاد کنید تا دکوراسیون اتاق ناهارخوری شما کامل شود.

مبل و میز ناهارخوری مدرن خود را ست انتخاب کنید

می‌توانید جنس و طرح میز ناهارخوری خود را با مبلمان اتاق پذیرایی ست کنید. با این کار، حال و هوایی یکدست به خانه می‌بخشید. به عنوان مثال اگر میز ناهارخوری شما به رنگ طوسی یا کرم انتخاب شده، بهتر است در مبلمان هم رنگ طوسی یا کرم وجود داشته باشد.

سالن با فرش سفید، کفپوش چوبی، دیوار سفید، پنجره‌های سفید و میز ناهارخوری مدرن گرد قهوه‌ای با صندلی‌های قهوه‌ای و صورتی روشن

برای میز ناهارخوری مدرن خود لوستر مناسبی تهیه نمایید

نصب لوستر بالای میز ناهارخوری مدرن دو مزیت دارد؛ مزیت اول این است که میز را به شکل ویژه‌تری روشن می‌کند و مزیت دوم اینکه به زیبایی و شیک‌تر بودن میز ناهارخوری مدرن شما کمک شایانی می‌کند.

سالنی با میز ناهارخوری مدرن مستطیلی قهوه‌ای، فرش سنتی مشکی و قرمز، بوفه چوب و شیشه بزرگ، دیوار خاکستری و دراور قهوه‌ای

اگر فضای کمی دارید، میز ناهار خوری مدرن کم جا می تواند انتخاب مناسبی باشد

نیازی نیست میزهای بزرگ 6 و 8 نفره برای خانه خریداری کنید. با خرید میزهای کوچک می‌توانید فضای کمتری از خانه را اشغال کنید. حتی می‌توانید میزهایی که به دیوار نصب می‌شوند را خریداری کنید.

سخن پایانی

در پایان نکته مهم سلیقه خود شما است. حتی پس از ارزیابی تمام مزایا و معایب هر میز، این شما هستید که باید بر اساس سلیقه و بودجه خود میز ناهارخوری مدرن مناسبی را انتخاب کنید. ما در این مطلب سعی کردیم با ارائه اطلاعات مفید و مقایسه میز ناهارخوری مدرن گرد یا مستطیلی انتخاب را برای شما راحت‌تر کنیم. امیدواریم نکاتی که بیان شد برای ایده‌آل‌تر کردن آشپزخانه و اتاق ناهار خوری شما موثر باشد. از اینکه همراه ما هستید از شما ممنونیم.

سوالات متداول

برای انتخاب میز ناهارخوری چه ابعادی مناسب است؟

1 متر و 10 سانتی متر عرض ایده‌آلی برای یک میز ناهار خوری است و امکان دسترسی کامل به میز را برای شما فراهم می‌کند. این اندازه شرایطی را فراهم می‌کند تا شما به راحتی ظرف غذاها، تزئینات میز، ظروف شیشه‌ای، شمع، بطری‌های نوشیدنی را روی میز قرار دهید.


ویژگی میزهای ناهارخوری گرد و مستطیل چیست؟

میزهای گرد برای تعداد افراد کمتری مناسب هستند، تنوع زیادی دارند و کمتر برای افراد آزاردهنده هستند. چرا که پایه‌های زیادی ندارند که مانع راه رفتن شوند. میزهای مستطیلی برای اتاق‌های ناهارخوری کشیده مناسب هستند و از ظرفیت بالایی برای پذیرایی بهره‌مند هستند.


برای دیزاین میز ناهارخوری مدرن از چه لوازمی استفاده کنیم؟

1-می‌توانید دو یا سه کوسن روی صندلی‌ها قرار دهید. 2-برای چیدمان میز هم بهتر است یک ظرف از میوه‌های فصل و رنگی مثل توت فرنگی و پرتقال، یک کتری کوچک و چند ماگ قهوه، رومیزی زیبا و یک گلدان کوچک بر روی میز ناهار خوری قرار دهید. 3-ریسه‌های نور هم بسیار کاربردی خواهد بود و کل ظاهر میز شما را تغییر می‌دهد.