نکات اصولی برای دکوراسیون کرم قهوه ای منزل

دکوراسیون اتاق نشیمنی با دیوارهای کرم، تابلوهایی با فریم قهوه‌ای دیواری و مبلمان کرم و قهوه‌ای با میز چوبی مشکی

دکوراسیون کرم قهوه ای یکی از رنگ‌های پرطرفدار در کشور ما محسوب می‌شود. این رنگ ترکیبی با ایجاد فضایی گرم به خوبی یادآور سبک کلاسیک و مدرن بوده که آرامش فضای خانه و یا محیط کار شما را تضمین می‌کند. با این حال اگر نکات کلیدی در خصوص چیدمان دکوراسیون منزل با تناژ رنگی کرم قهوه‌ای را ندانید، ممکن است فضای شما جذابیت خود را از دست بدهد. ترکیب رنگ کرم و قهوه‌ای دست شما را برای اجرای ایده‌های منحصربه‌فرد باز می‌گذارد. این رنگ جذاب و گرم به خوبی می‌تواند دکوراسیون‌هایی با سبک کلاسیک و مدرن را پوشش بدهد.

 

سوالات متداول:

طیف‌های رنگی کرم قهوه ای کدامند؟

عاجی، کاراملی، کرم روشن، کرم نسکافه‌ای، کرم شکلاتی، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای شکلاتی، قهوه‌ای دودی، قهوه‌ای تیره و قهوه‌ای سوخته از طیف‌های رنگی کرم قهوه ای هستند.


پرطرفدارترین رنگ‌های هماهنگ با کرم قهوه‌ای کدامند؟

سفید، مسی، نارنجی، مشکی، سبز و زرد از پرطرفدارترین رنگ‌های هماهنگ با کرم قهوه‌ای هستند.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با دیوارهای سفید و قهوه‌ای، مبل سفید، میز چوبی و پرده‌های کرم رنگ

رنگ خاص کرم قهوه‌ای به دلیل اینکه در طبیعت موجود است، می‌تواند آرامش درختان و پاکی زمین را برای شما به ارمغان بیاورد. به‌همین دلیل افراد زیادی با این رنگ ارتباط قوی برقرار می‌کنند. اگر شما هم از طرفداران دکوراسیون کرم قهوه ای هستید، خواندن این مقاله را از دست ندهید. ما در این مقاله اطلاعات مفیدی را از رنگ کرم قهوه‌ای در اختیار شما می‌گذاریم تا بتوانید چیدمان دکوراسیون منزل خود را با این ترکیب رنگی آرامبخش و جذاب، تکمیل کنید.

 

روانشناسی رنگ کرم قهوه‌ای

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبلمان کرم قهوه‌ای، میز چوبی قهوه‌ای، موکت قهوه‌ای رنگ و تابلوهای دیواری با فریم مشکی

رنگ کرم قهوه‌ای یک رنگ ترکیبی است که هر کدام از بخش‌های آن ساختار خاص خود را دارد. اما چیزی که این دو رنگ محبوب را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد و به رنگ پرطرفداری تبدیل کرده است، ماهیت گرمابخش و آرامش درونی آنهاست. رنگ کرم در ساختار خود از ترکیب رنگی سفید و زرد ساخته می‌شود. این رنگ در دسته رنگ‌های گرم خنثی قرار می‌گیرد. 

رنگ قهوه‌ای که نماد اصلی خاک و زمین است در ساختار خود از ترکیب رنگ‌ مشکی و قرمز در دکوراسیون داخلی به وجود می‌آید. این رنگ در خانواده رنگ‌های گرم خنثی جای گرفته است. از نظر روانشناسان این وجه اشتراک رنگ کرم و قهوه‌ای باعث شده تا از آن به‌عنوان یک رنگ آرامش‌بخش و دارای امنیت یاد بشود.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبل ال کرم قهوه‌ای، فرش سفید، میزهای چوبی و گلدان‌های گل طبیعی

روانشناسان معتقدند رنگ پرطرفدار کرم قهوه‌ای می‌تواند نماد ویژگی‌های زیادی باشد. اما به واسطه حضور این رنگ در طبیعت می‌توان نماد اصلی آن را بدین صورت شرح داد:

 • حمایت
 • امنیت
 • سالم بودن
 • کیفیت
 • صداقت
 • قابل اعتماد بودن
 • حساسیت
 • وفاداری
 • آرامش

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبل و صندلی کرم قهوه‌ای، پاف کرم و آینه قدی

در گذشته رنگ قهوه‌ای به دلیل تیره بودن زیاد مورد استقبال قرار نمی‌گرفت. اما ترکیب آن با رنگ کرم باعث شد تا در دنیای امروز به یک رنگ اصلی دکوراسیون داخلی تبدیل شود. این علاقه‌مندی، روانشناسان را بر آن داشت تا به تحقیقات گسترده در خصوص رنگ کرم قهوه‌ای بپردازند. نتیجه تحقیقات آن‌ها نشان می‌دهد، افرادی که این رنگ را دوست دارند کمی درون‌گرا بوده و ترجیحشان زندگی در دنیای امنی است که برای خود ساخته‌اند. در زیر با ویژگی‌های دیگری از این افراد آشنا می‌شوید:

 

دکوراسیون اتاق نشیمنی با مبلمان کرم، کوسن‌های طرحدار کرم و قهوه‌ای، پاف چستر جلومبلی قهوه‌ای، فرش طرحدار کرم و قهوه‌ای با کفپوش پارکت چوبی

 •  صداقت بسیار بالایی دارند.
 •  خانواده دوست هستند.
 •  می‌توان به راحتی به آنها اعتماد کرد.
 •  مسئولیت‌پذیر هستند.
 •  احساسات قوی دارند.
 •  انجام کارها به بهترین شکل از خصوصیات بارز این افراد است.
 •  در کارهایشان بسیار جدی ظاهر می‌شوند.
 •  توجه به کیفیت کارهایشان از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

طیف رنگی کرم قهوه‌ای 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبلمان کرم و صندلی قهوه‌ای، فرش کرم قهوه‌ای و میز چوبی قهوه‌ای

متخصصین امور رنگ‌شناسی در اروپا و آمریکا بر روی رنگ کرم قهوه‌ای تحقیقات گسترده‌ای انجام داده‌اند. در گذشته رنگ قهوه‌ای تنها به صورت قهوه ای تیره شناخته می‌شد. به‌همین دلیل افراد زیادی آن را نشانه اندوه و افسردگی می‌دانستند. اما نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد، رنگ قهوه‌ای و کرم در طیف رنگی نارنجی قرار گرفته‌اند. به‌همین دلیل ترکیب این دو رنگ جذاب می‌تواند برقرار کننده هیجان توام با آرامش بسیار زیادی باشد.

دسته‌بندی طیف رنگی کرم قهوه‌ای را باید از رنگ شیری شروع کنیم. این رنگ از کرم کمی روشن‌تر بوده و در ادامه به سمت بژ می‌رود. عاجی، کاراملی، کرم روشن، کرم نسکافه‌ای، کرم شکلاتی، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای شکلاتی، قهوه‌ای دودی، قهوه‌ای تیره و قهوه‌ای سوخته، تکمیل‌کننده طیف رنگی کرم قهوه‌ای هستند. در جدول زیر این طیف رنگی را مشاهده می‌کنید:

 

به کار بردن رنگ کرم قهوه‌ای در دکوراسیون منزل

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبل ال کرم، میز عسلی و جلومبلی چوبی ، فرش کرم و اکسسوری های سبز رنگ

رنگ کرم قهوه‌ای با ایجاد حس آرامش و امنیت، کاربرد بسیار بالایی در چیدمان دکوراسیون داخلی منزل دارد. این رنگ را به راحتی می‌توان در بخش‌های مختلف منزل به کار برد. در این قسمت شما را با ایده‌هایی جهت تزیین دکوراسیون کرم قهوه ای آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

 

آشپزخانه 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای آشپزخانه‌ی با کفپوش پارکت چوبی، کابینت‌های کرم با جزیره قهوه‌ای

از گذشته رنگ قهوه‌ای و کرم روشن یکی از انتخاب‌های اصلی برای طراحی آشپزخانه کلاسیک و مدرن به‌شمار می‌آمد. این رنگ به اعتقاد روانشناسان تا حد زیادی باعث تحریک اشتها می‌شود. در زیر ایده‌های جذابی برای چیدمان آشپزخانه به رنگ کرم قهوه‌ای را می‌خوانید:

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای آشپزخانه‌ای با کابینت‌های کرم، دیوارهای قهوه‌ای ، گاز مشکی و صفحه کابینت سنگی

 •  دیوارها: کرم قهوه‌ای یک رنگ جذاب و پرطرفدار برای دیوارهای آشپزخانه محسوب می‌شود. استفاده از رنگ قهوه‌ای برای دیوارهای این فضا و ترکیب آن با کابینت‌هایی به رنگ کرم، زیبایی آشپزخانه شما را دوچندان می‌کند. همچنین می‌توانید از دیوارهای کرم و انواع کابینت‌هایی با طیف رنگی این خانواده استفاده کنید.

 

دکوراسیون آشپزخانه ای با کابینت‌های سفید، کاشی بین کابینتی در طیف رنگی کرم و قهوه‌ای با اکسسوری های روی کابینت

 •  کاشی‌ها: برخی از افراد بین کابینت‌ها را کاشی کار می‌کنند. کاشی‌های بین کابینتی، تنوع رنگ و طرح زیادی دارند. به راحتی می‌توانید آنها را با تناژ رنگی روشن کرم قهوه‌ای انتخاب کنید. این ترکیب رنگی کنار کابینت‌هایی با طیف رنگی تیره‌تر بسیار جذاب خواهد بود.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای آشپزخانه‌ای با کابینت‌های کرم و قهوه‌ای با جزیره سنگی و کفپوش پارکت چوبی

 • کابینت‌ها: کابینت‌ها یکی از مهم‌ترین ملزومات آشپزخانه به‌شمار می‌آیند. انتخاب رنگ درست برای آنها با توجه به مدل باز پلان آشپزخانه‌های ایرانی، می‌تواند زیبایی فضای شما را دوچندان کند. ترکیب رنگی کرم و قهوه‌ای برای کابینت، انتخاب جذابی است. همچنین می‌توانید کابینت‌ها را تک رنگ انتخاب کنید و رنگ مکمل را در بخش‌های دیگر آشپزخانه به کار ببرید.

 

دکوراسیون آشپزخانه‌ای با کابینت‌های کرم و قهوه‌ای، کاشی بین کابینتی لعاب دار، جزیره چوبی قهوه‌ای با صندلی‌های اپن چوبی

 • جزیره: همان‌طور که می‌دانید ساخت جزیره در آشپزخانه‌های امروزی بسیار پرطرفدار است. ترکیب کرم قهوه‌ای برای جزیره آشپزخانه بسیار زیباست. استفاده از کابینت‌های کرم و روکابینتی قهوه‌ای تیره یا روشن، انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود. همچنین برعکس این پیشنهاد هم جذاب به نظر می‌رسد.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای آشپزخانه‌ای با میز ناهارخوری چوبی و صندلی‌های کرم، کفپوش پارکت چوبی و جزیره چوبی با شومینه سنگی

 •   میز و صندلی ناهارخوری: اگر انتخاب شما برای کابینت‌های جزیره طیف تیره قهوه‌ای است، می‌توانید صندلی‌هایی با همان تناژ رنگی انتخاب کنید. این هماهنگی رنگ در صندلی و کابینت‌های جزیره جذاب به نظر می‌رسد. هرچند که ترکیب کرم قهوه‌ای برای صندلی و میزناهارخوری یکی از انتخاب‌های پرطرفدار بانوان ایرانی است. اگر میز ناهارخوری و صندلی‌های شما طیف رنگی تیره داشت، حتما از رومیزی با تناژ روشن کرم قهوه‌ای استفاده کنید.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای آشپزخانه‌ای با دیوار قهوه‌ای، کابینت‌های کرم و پنجره‌ای با فریم سفید و جزیره چوبی قهوه‌ای

 •   سایر تجهیزات: کرم قهوه‌ای رنگی است که به راحتی با هر وسیله‌ای هماهنگ می‌شود. به‌همین دلیل برای آرامش و جذابیت بیشتر فضای آشپزخانه می‌توانید سایر تجهیزات همچون ظرف و ظروف، آویزها، قفسه‌ها، بانکه‌ها، لوستر و… با تناژ کرم قهوه‌ای انتخاب کنید.

 

اتاق نشیمن

 دکوراسیون کرم قهوه‌ای نشیمنی با مبل سفید و قهوه‌ای، پرده و فرش کرم و دیوار پشت تلویزیون قهوه‌ای

اتاق نشیمن یکی از اصلی‌ترین بخش‌های منزل است که میهمانان با دیدن آن از سلیقه شما باخبر می‌شوند. طیف کرم قهوه‌ای می‌تواند به دکوراسیون پذیرایی منزلتان علاوه‌بر آرامش، شور و هیجان دلنشینی ببخشد. اگر کنجکاوید بدانید کجاها می‌توان از این رنگ استفاده کرد، پیشنهادات ما را در زیر برای دکوراسیون کرم قهوه ای اتاق نشیمن بخوانید:

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با دیوار قهوه‌ای، شومینه سفید، صندلی‌های کرم و قهوه‌ای با آینه گرد نصب شده روی شومینه

 • دیوارها: از تناژ تیره کرم قهوه‌ای معمولا برای دیوار شاخص (دیواری که دید بهتری دارد) استفاده می‌کنند. این دیوار معمولا همان دیوار پشت تلویزیون خواهد بود. اما اگر از طرفداران طیف کرم قهوه‌ای هستید، می‌توانید بخش‌های مختلف دیوار اتاق نشیمن را با این رنگ آرامش‌بخش و جذاب رنگ‌آمیزی کنید. انتخاب کاغذدیواری پذیرایی با تناژ رنگی روشن از این خانواده انتخاب بسیار درستی خواهد بود.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای خانه‌ای با سقف کرم و قهوه‌ای، پارکت چوبی، شومینه کرم رنگ، فرش قرمز و مبل راه راه قهوه‌ای، کرم و قرمز

 •   سقف: کرم قهوه‌ای از آن دسته از رنگ‌هاست که می‌توان به راحتی در بخش‌های مختلف منزل به کار برد. سقف اتاق نشیمن هم از این قاعده مستثنی نیست. البته اکثر افراد برای طراحی سقف پذیرایی از تناژ رنگی روشن این خانواده همچون کرم، شیری، بژ یا عاجی استفاده می‌کنند.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای خانه‌ای با کفپوش پارکت چوبی، دیوارهای طوسی، میز و مبلمان کرم و قهوه‌ای با نورپردازی

 •  کفپوش: انتخاب کفپوش با تناژ رنگی کرم قهوه‌ای تیره از قدیم مورد علاقه ایرانیان بوده است. این رنگ برای کفپوش‌ها بسیار جذاب به نظر می‌رسد. البته اگر دلتان کفپوش با تناژ رنگی روشن خواست، از سرامیک‌هایی با ترکیب رنگی روشن این خانواده غافل نشوید.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با دیوارهای سفید، مبلمان کرم و قهوه‌ای، کفپوش پارکت قهوه‌ای، شلف‌های سفید قرارگرفته در دو طرف تلویزیون دیواری

 • مبلمان: کرم قهوه‌ای یکی از انتخاب‌های آرامش‌بخش و بسیار جذاب برای مبلمان مدرن اتاق نشیمن به‌شمار می‌آید. مبلمانی با ترکیب رنگی قهوه‌ای تیره و کوسن‌های روشن را تصور کنید. یا اینکه مبلمان شما تناژ رنگی روشن از این خانواده را داشته باشد و با دسته‌های چوبی از طیف رنگی تیره قهوه‌ای هماهنگ بشود. همچنین انتخاب کوسن‌های تیره برای مبلمان کرم رنگ، گزینه بسیار درستی خواهد بود.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با پرده سفید، میز تلویزیون چوبی، صندلی‌های قهوه‌ای و مبل طوسی با شلف چوبی بالای تلویزیون

 •   میز تلویزیون: اکثر افراد به میز تلویزیون از جنس چوب و رنگ قهوه‌ای تیره علاقه‌مندند. برای زیبایی بیشتر می‌توانید از انواع دکوری با تناژ رنگی روشن این خانواده بر روی میز تلویزیون استفاده کنید.

 

دکوراسیون اتاق نشیمنی با مبلمان کرم قهوه‌ای و سفید، و فرش طرحدار کرم قهوه‌ای با میز سفید پایه فلزی

 •  فرش: رنگ کرم و قهوه‌ای همیشه برای فرش یک انتخاب جذاب محسوب می‌شد. این ترکیب رنگ در دکوراسیون کرم قهوه ای اتاق نشیمن، بسیار آرامش‌بخش و جذاب خواهد بود.

 

دکوراسیون اتاق نشیمنی با مبل ال و کوسن‌های کرم قهوه‌ای، پاف جلو مبلی قهوه‌ای، آباژور ایستاده و پرده‌های کرم قهوه‌ای و سفید

 •  پرده‌ها: اگر دیوارهای اتاق نشیمن شما با تناژ تیره کرم قهوه‌ای رنگ‌آمیزی یا کاغذ دیواری شده است، می‌توانید پرده‌هایی از طیف روشن این خانواده انتخاب کنید. همچنین ترکیب قهوه‌ای با کرم روشن برای پرده‌های اتاق پذیرایی، آن فضا را به سبک سنتی نزدیک‌تر می‌کند.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبل کرمی، میز عسلی و آباژور و گلدان سفید، همراه با شلف چوبی و قاب‌های کرم قهوه‌ای روی آن

 •  سایر تجهیزات: تجهیزات اتاق نشیمن اگر دارای ترکیب رنگی کرم و قهوه‌ای باشند، می‌توانند فضای شما را دلنشین‌تر جلوه بدهند. این ترکیب رنگی ماهیت آرامش‌بخش دارد، بنابراین انتخاب تجهیزاتی همچون دکوری، تابلوها، گلدان، لوستر در دکوراسیون داخلی و … با تناژ رنگی کرم و قهوه‌ای به اتاق نشیمن شما جذابیت بیشتری می‌بخشد.

 

اتاق خواب

دکوراسیون اتاق‌خوابی با تخت کرم و قهوه‌ای، پاتختی‌های چوبی در دو طرف تخت با آباژور طلایی و کمددیواری با درب آینه‌ای

رنگ کرم و قهوه‌ای می‌تواند به خوبی آرامش و امنیت اتاق خواب لاکچری شما را تامین کند. این رنگ برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب بزرگسالان و نوجوانان گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. در زیر نحوه چیدمان دکوراسیون کرم قهوه ای برای اتاق خواب را توضیح می‌دهیم:

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق‌خوابی با تخت کرم، پاتختی چوبی، دیوار پشت تخت قهوه‌ای و موکت کرم رنگ

 •  دیوار شاخص: اگر فضای اتاق خواب شما بزرگ است، می‌توانید دیوار پشت تخت خواب (دیوار شاخص) را با تناژ تیره کرم قهوه‌ای رنگ‌آمیزی کنید. انتخاب کاغذ دیواری اتاق با این ترکیب رنگی هم گزینه خوبیست. اما اگر اتاق خوابتان کوچک است، سعی کنید از طیف روشن کرم قهوه‌ای برای دیوار شاخص یا سایر دیوارهای اتاق خواب بهره ببرید.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق‌خوابی با تخت و پاتختی چوبی قهوه‌ای، کفپوش پارکت قهوه‌ای، دیوارهای طوسی روشن و فرش آبی رنگ

 •   کفپوش و فرش: کفپوش اتاق خواب هم همچون اتاق نشیمن می‌تواند از طیف تیره کرم و قهوه‌ای انتخاب شود. در این مورد هم همچون رنگ دیوارها به کوچکی و بزرگی فضای اتاق خوابتان توجه کنید. در هر دو صورت انتخاب یک فرش با تناژ رنگی کرم و قهوه‌ای متناسب با سلیقه شما انتخاب درستی خواهد بود.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق‌خوابی با تخت طوسی، موکت قهوه‌ای، پرده‌های قهوه‌ای و سفید همراه با تلویزیون دیواری

 •   پرده: اگر میخواهید نور اضافی اتاق را بگیرید از پرده‌هایی با طیف رنگ تیره قهوه‌ای استفاده کنید. در غیر این صورت ترکیب دو رنگ کرم و قهوه‌ای به فضای اتاق خواب شما زیبایی خاصی می‌بخشد.

 

دکوراسیون اتاق‌خوابی با تخت قهوه‌ای،پرده‌های کرم قهوه‌ای ، موکت طوسی و پاف تخت چرم قهوه‌ای

 •  تخت و روتختی: از گذشته انتخاب تخت خواب چوبی با تناز رنگ قهوه‌ای تیره مرسوم بود. اگر دیوارهای اتاق خواب شما دارای رنگ روشن است، می‌توانید آن فضا را با تخت خواب قهوه‌ای تیره و روتختی از تناژ روشن کرم تزیین کنید. اما اگر تخت خواب شما تناژ رنگی روشن داشت، روتختی‌هایی با طیف تیره قهوه‌ای بسیار هیجان‌انگیز خواهند بود.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق‌خوابی با تخت کرمی، روتختی طلایی، پاتختی‌های چوبی قهوه‌ای و مبل کرم رنگ

 •   تجهیزات چوبی: اتاق خواب بخشی از خانه است که بیشترین تجهیزات چوبی را دارد. از انواع کمد دیواری گرفته تا میز آرایش، صندلی و میز کار یا کتابخانه. انتخاب تناژ رنگی برای هر یک از این موارد به سلیقه شخصی شما و میزان متراژ اتاق خوابتان بستگی دارد. همه این موارد به آسانی با طیف رنگی کرم و قهوه‌ای هماهنگ می‌شوند.

 

حمام، سرویس بهداشتی

دکوراسیون کرم قهوه‌ای سرویس بهداشتی با روشویی چوبی قهوه‌ای با رویه سفید، حمام شیشه‌ای و پنجره مستطیلی

حمام و سرویس بهداشتی را می‌توان با دکوراسیون کرم قهوه‌ای آماده کرد. این ترکیب رنگی در فضای سرویس بهداشتی و حمام مدرن مرسوم است. در زیر نحوه چیدمان کرم و قهوه‌ای برای این فضا را بررسی می‌کنیم:

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای سرویس بهداشتی با کابینت روشویی کرم رنگ ، سقف سفید و دیوار و کف سرامیکی قهوه‌ای

 • کف و دیوارها: انتخاب کاشی‌هایی با تناژ کرم و قهوه‌ای برای حمام و سرویس بهداشتی بسیار پرطرفدار است. تنوع بالای رنگ کاشی‌ها با طیف رنگی این خانواده، دست شما را برای انتخاب‌های هیجان‌انگیز اما در عین حال آرامش‌بخش باز می‌گذارد.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای سرویس بهداشتی با کابینت روشویی چوبی، کف سرامیکی کرم، حمامی با دیوار سرامیکی و شیشه‌ای و دیوار کرم رنگ

 •   سقف: اگر انتخاب شما برای کاشی‌های کف و دیوار، تناژ رنگی تیره بود، سقف را با طیف روشن این خانواده رنگ‌آمیزی کنید. این روش در انتخاب رنگ کاشی آشپزخانه باعث می‌شود فضای شما دلبازتر به نظر بیاید.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با حمام شیشه‌ای، وان سفید ، روشویی و دیوار و کف کرم قهوه‌ای

 •  تجیهزات: کرم قهوه‌ای برای تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی انتخاب بسیار جذابی است. شما به راحتی می‌توانید کابینت‌های روشویی را با یکی از طیف‌های رنگ کرم و قهوه‌ای انتخاب کنید. سپس برای هماهنگی رویه آن به سراغ تناژ دیگری از این خانواده بروید. ترکیب این رنگ‌ها در کنار روشویی، وان و توالت فرنگی سفید رنگ بسیار جذاب خواهد بود.

 

پرطرفدارترین رنگ‌های هماهنگ با کرم قهوه‌ای

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبلمان کرم قهوه‌ای، فرش قهوه‌ای، پیانوی مشکی، و دیوارهای طوسی روشن

همان‌طور که قبلا اشاره کردیم رنگ کرم قهوه‌ای یکی از رنگ‌های ترکیبی پرطرفدار در کشور ماست. دکوراسیون کرم قهوه‌ای در دنیای امروز به‌عنوان یک رنگ آرامش‌بخش و قابل اعتماد شناخته می‌شود. به‌همین دلیل افراد زیادی تلاش می‌کنند تا آن را در بخش‌های مختلف منزل خود به کار ببرند. اما باید بدانید که این رنگ ترکیبی هم در کنار مکمل‌های پرطرفدار خود جلوه زیباتری پیدا می‌کند. به‌همین دلیل در ادامه این مقاله شما را با پرکاربردترین رنگ‌های مکمل کرم قهوه‌ای آشنا می‌کنیم.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای خانه ای با کفپوش پارکت چوبی قهوه‌ای کمرنگ، مبلمان کرم و قهوه‌ای و میز ناهارخوری سفید با پایه چوبی و دیوار سفید

 • سفید: ترکیب سه رنگ کرم، سفید و قهوه‌ای سبک دکوراسیون منزل شما مدرن‌تر نشان می‌دهد. رنگ سفید در دکوراسیون داخلی به راحتی با همه رنگ‌ها ترکیب شده و باعث افزایش زیبایی آن می‌شود. در دکوراسیون کرم قهوه ای هم این ترکیب رنگی برای اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، حمام و سرویس بهداشتی پرکاربرد خواهد بود.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاقی با دیوار رنگ کرم ، قهوه‌ای و صفحه مسی با گلدان‌های تزئینی

 •  مسی: رنگ مسی یکی از سایه‌های موجود در طیف رنگی قهوه‌ای به‌شمار می‌آید. به‌همین دلیل در دکوراسیون رنگ کرم و قهوه‌ای می‌توان آن را یکی از ترکیبات رنگی جذاب دانست. ترکیب این 3 رنگ برای مبلمان و پرده‌های اتاق نشیمن، فرش و کاشی‌های حمام یا سرویس بهداشتی انتخاب درستی خواهد بود.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبلمان قهوه‌ای و کرم، میز شیشه‌ای، کفپوش پارکت چوبی و پرده‌هایی با رنگ سبز و نارنجی

 •  نارنجی: همان‌طور که می‌دانید رنگ قهوه‌ای در طیف رنگی نارنجی وجود دارد. به‌همین دلیل ترکیب 3 رنگ کرم، قهوه‌ای و رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی، می‌تواند به گرمای فضای شما بیفزاید. بنابراین از کاربرد آن در اتاق خواب، اتاق نشیمن و آشپزخانه غافل نشوید.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبلمان مشکی و کرم قهوه‌ای، میز شیشه‌ای پایه طلایی، آباژورهای مشکی و طلایی با تابلو تزئینی

 • مشکی: مشکی یکی از رنگ‌های خنثی است که به راحتی با ترکیب رنگی کرم قهوه‌ای هماهنگ می‌شود. این رنگ‌بندی بیشتر برای محیط‌های کاری یا خانه‌هایی با سبک بسیار مدرن کاربرد دارد.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با کنسول چوبی، صندلی‌های چرم قهوه‌ای ، تابلوهای دکوری با فریم سفید و گل‌های طبیعی سبز

 • سبز: رنگ سبز در دکوراسیون داخلی به‌دلیل آرا‌مبخش بودن می‌تواند به خوبی یک رنگ مکمل پرطرفدار برای کرم قهوه‌ای به‌شمار بیاید. حتما از یک گیاه سبز رنگ در دکوراسیون کرم قهوه ای اتاق نشیمن‌تان استفاده کنید و یا اینکه از ترکیب این 3 رنگ جذاب، در اتاق خواب، حمام و سرویس بهداشتی غافل نشوید.

 

دکوراسیون کرم قهوه‌ا‌ی اتاق نشیمنی با مبل قهوه‌ای و زرد طرحدار، میز چوبی با پایه مشکی، دراور آبی رنگ و کوسن‌های زرد و آبی رنگ

 •  زرد: این رنگ یکی‌دیگر از مکمل‌های پرطرفدار کرم و قهو‌ ای است. رنگ زرد در ساختار اصلی رنگ کرم وجود دارد، به‌همین دلیل وجود این دو در کنار رنگ قهوه‌ای، تنالیته بسیار زیبایی به جود می‌آورد. از ترکیب این 3 رنگ برای دکوراسیون مبلمان (کوسن‌هایی با تناژ رنگی زرد و کرم)، پرده‌های اتاق نشیمن، روتختی و پرده‌ اتاق خواب استفاده کنید.

مکمل‌های پرطرفدار طیف کرم و قهوه‌ای را در بالا مشاهده کردید. این رنگ‌ها به راحتی با کرم قهوه‌ای هماهنگ می‌شوند. برخی از رنگ‌های دیگر همچون صورتی، بنفش، فیروزه‌ای، آبی، قرمز و زرشکی در دسته‌بندی مکمل‌های کرم قهوه‌ای وجود دارند، که انتخاب آن‌ها کمی به ریسک نیاز دارد.

 

جمع‌بندی: تجربه هیجان توام با آرامش در منزل دکوراسیون کرم قهوه ای

دکوراسیون کرم قهوه‌ای اتاق نشیمنی با مبلمان کرم و قهوه‌ای، شومینه طوسی روشن،کفپوش پارکت چوبی و پرده‌های طوسی

رنگ کرم و قهوه‌ای از روزگاران قدیم یکی از رنگ‌های ترکیبی پرطرفدار در کشور ما محسوب می‌شد. افراد زیادی از این رنگ برای کابینت‌های آشپزخانه یا مبلمان اتاق نشیمن استفاده می‌کردند. ما در این مقاله ایده‌های جذابی را برای به کاربردن طیف کرم و قهوه‌ای در بخش‌های مختلف منزل در اختیار شما گذاشتیم. با این پیشنهادات می‌توانید دکوراسیون کرم قهوه ای خود را جذاب‌تر چیده و آرامش آن فضا را افزایش بدهید. شما از ترکیب رنگ کرم و قهوه‌ای در کدام بخش از منزلتان استفاده کرده‌اید؟ نظرت خود را با ما به اشتراک بگذارید.