دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی انتخابی لوکس برای خانه‌های لوکس

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با میز غذاخوری چوبی و شیشه‌ای، لوستر و سه چهارپایه طلایی برای کانتر آشپزخانه

دکوارسیون پذیرایی سفید طلایی یکی از تزیین‌های مدل سلطنتی به شمار می‌رود. برای طراحی دکوراسیون سفید طلایی ترکیب رنگ‌ها و اصول خاصی وجود دارد. اکسسوری‌های بخصوصی را هم می‌توان با این رنگ دکوراسیون هماهنگ کرد تا فضایی دلنشین به پذیرایی بدهد.

اگر به دنبال یک پذیرایی مجلل و لوکس هستید، بهتر است دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی را در منزل خود پیاده‌سازی کنید. دیگر استفاده از ترکیب سفید و طلایی به کاخ‌ها و طراحی‌های کلاسیک محدود نمی‌شود. در خانه من و شما با انواع طراحی مدرن هم این دو رنگ را می‌توان کنار هم نشاند.  برای اینکه طراحی پذیرایی با رنگ طلایی و سفید را به بهترین شکل پیاده سازی کنید همراه این مقاله شوید.

دکوارسیون پذیرایی سفید طلایی

32 نمونه دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی

در همین ابتدا 32 ایده برای طراحی دکوراسیون سفید طلایی اتاق پذیرایی را به شما ارائه می‌دهیم تا از این نمونه‌ها الگو بگیرید.

 دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبلمان کرم رنگ، کوسن های کرم، قهوه ای و زرشکی و دو لوستر کریستالی

طلایی رنگی گرم و طیفی از خانواده رنگ زرد است و از ترکیب رنگ‌های زرد و کرم به دست می‌آید. قدرت، ثروت و اعتبار از جمله نمادهای این رنگ گرم به شمار می‌روند. همین امر رنگ طلایی را به یک رنگ لوکس و مجلسی تبدیل کرده است.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبلمان و پرده و فرش سفید طلائی کلاسیک و تابلوهای دیواری

سفید رنگی خنثی و نماد پاکی و خلوص است. رنگ سفید به دلیل اینکه با همه رنگ‌ها قابل ترکیب است، کاربرد بسیاری در طراحی دکور دارد. این رنگ خنثی انتخاب اول بسیاری از افراد با سلیقه‌های گوناگون است. ترکیب رنگ سفید و طلایی در ایجاد حس قدرت، زیبایی و ظرافت جادو می‌کند. .

 دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با کفپوش چوبی، فرش سفید و طلایی و کاغذدیواری طلایی

دکور سفید طلایی را در قسمت‌های گوناگون یک خانه می‌توان به کار برد؛ از جمله: آشپزخانه، هال و پذیرایی، اتاق خواب و سرویس بهداشتی. اما نکته قابل توجه انتخاب درست و اصولی این دو رنگ، به ویژه طلایی، در بخش‌های مختلف دکوراسیون است.

طراحی دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با فرش طوسی، دیوار و پرده کرم و دو مبل طلایی و کرم

طلا در طبیعت از دل زمین استخراج می‌شود و به خوبی با رنگ‌های گرم هماهنگ می‌شود.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با دیوارهای سنگی، فرش سفید و مشکی و میز جلومبلی گرد طلایی و نقره ای

سعی کنید گرم‌ترین طیف رنگی را از خانواده رنگ‌های ذکر شده انتخاب کنید. به این ترتیب ترکیب این رنگ‌ها با طلایی و سفید، تضاد دلچسبی را به وجود می‌آورد. اگر قصد دارید در بخشی از منزل خود از اکسسوری‌ها یا لوازم طلایی استفاده کنید، بهتر است برای پس زمینه از رنگ‌هایی مانند قرمز، قهوه‌ای یا خاکستری استفاده کنید.

 دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی سلطنتی با لوستر کریستالی و آینه با حاشیه طلایی

ممکن است در دکوراسیون یک پذیرایی به سبک کلاسیک، رنگ طلایی در سطح گسترده به کار برده‌شود. به عنوان مثال، رنگ کاغذ دیواری، پرده‌ پذیرایی، میز و صندلی، تابلوها و لوازم تزیینی و همه اجزا ممکن است کاملا طلایی یا ترکیبی از آن باشد.

 دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبلمان و میز آبی و سرمه ای و طلایی، لوسترهای کریستالی و دو آباژور

از آنجا که درخشش و میزان انعکاس نور رنگ‌های سفید و طلایی بسیار است، نحوه نورپردازی اهمیت بسیاری دارد. بنابراین، اگر مثلا در نقاط طلایی از نور بسیار زیاد استفاده شود، فضایی آزاردهنده برای چشم ایجاد می‌شود.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با سقف کناف، لوستر و دو دیوارکوب طلایی و مبلمان سرمه‌ای و زرشکی

اینکه از رنگ طلایی مات یا براق در اتاق پذیرایی استفاده کنید به سلیقه شما بستگی دارد.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبل کرم، کابینت های آشپزخانه طلایی، لوستر آویز مشکی و طلایی بالای کانتر

تقریبا می‌توان گفت هیچ خانه‌ای وجود ندارد که فلزات طلایی در آن جلوه‌گر نباشند. در حال حاضر فلزات جزئی از ترندهای دکوراسیون هستند. کافیست تکه‌ای فلز طلایی را وارد اتاق پذیرایی کنید تا منبعی از نور و درخشندگی را به ارمغان آورد. یک شمعدان فلزی، آباژوری سفید با پایه و حاشیه فلزی یا یک گلدان طلایی مات یا براق از بهترین گزینه‌ها هستند.

 دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبل ال شکل طوسی و میزجلومبلی مشکی، کفپوش چوبی و فرش طوسی

کاغذ دیواری‌های پرزرق و برق‌تر بیشتر برای تزیین پذیرایی‌های کلاسیک به کار می‌روند.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با کاغذدیواری های طرحدار طلایی، مبل و میز جلو مبلی سلطنتی

ترکیب سفید و طلایی در پذیرایی را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. این تصویر هم نمونه‌ای از ترکیب سفید و طلایی برای پذیرایی کلاسیک است.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با کفپوش تیره، فرش سنتی، مبلمان کلاسیک و آباژورهای پایه دار

پذیرایی سفید طلایی را می‌توان با لوازم دکوراتیو طلایی زیباتر کرد. در تصویر زیر نمونه‌ای دو وسیله تزیینی را مشاهده می‌کنید.

رنگ سقف پذیرایی سفید طلایی، سرامیک کف پذیرایی سفید طلایی

استفاده از لوسترهای طلایی با سبک فانتزی و مدرن هم می‌تواند به دیزاین پذیرایی سفید طلایی شما کمک فراوانی کندو

اکسسوری پذیرایی سفید طلایی،

رنگ آبی یکی از بهترین رنگ‌ها برای ترکیب شدن با رنگ‌های سفید و طلایی است. این ترکیب رنگ رنگ‌های طلایی و سفید را برجسته‌تر می‌کند. می‌توانید از رنگ آبی در مبلمان ی کوسن‌های اتاق پذیرایی استفاده کنید.

میز ناهارخوری طلایی، دیزاین پذیرایی سفید طلایی، دکوراسیون سفید طلایی

ترکیب سفید، طلایی، قرمز و خاکستری شخصیتی جدی به اتاق پذیرایی می‌بخشد. نمونه‌ای از این ترکیب را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

پذیرایی سفید طلایی، دکوراسیون منزل سفید طلایی

دکوراسیون منزل سفید طلایی با پرده‌ها و مبلمان سبک کلاسیک جذاب‌تر هم می‌شود. در تصویر زیر نمونه‌ای از طراحی دکوراسیون کلاسیک برای اتاق پذیرایی را مشاهده می‌کنید.

دکور سفید طلایی، رنگ پذیرایی سفید طلایی

رنگ آبی فیروزه‌ای هم برای طراحی داخلی پذیرایی سفید و طلایی انتخاب مناسبی خواهد بود. به طور کلی رنگ‌های سرد در کنار ترکیب طلایی و سفید کنتراست رنگی خوبی در پذیرایی به وجود می‌آورند.

طراحی داخلی پذیرایی سفید و طلایی، چیدمان پذیرایی سفید طلایی

رنگ پذیرایی سفید طلایی را می‌توان با تناژهای مختلف رنگ آبی یا سبز ترکیب کرد و نتیجه‌ای فوق‌العاده گرفت.

دیزاین پذیرایی سفید طلایی، پرده سفید طلایی

دکوراسیون سفید طوسی طلایی یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌ها برای اتاق پذیرایی است. این ترکیب حالتی آرامش بخش و در عین حال مدرن دارد.

فرش سفید طلایی، لوستر طلایی

نمونه دیگری از دکوراسیون سفید طوسی طلایی اتاق پذیرایی را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

کاغذ دیواری سفید طلایی، کاغذ دیواری پذیرایی سفید طلایی

به کار بردن رنگ مشکی در کنار سفید و طلایی جذابیت اتاق پذیرایی را دو چندا می‌کند. در نمونه‌ی زیر مشاهده می‌کنید که این ترکیب چه حس و حالی به خانه داده است.

مبلمان سفید طلایی، رنگ کناف سفید طلایی

انتخابی جسورانه است اگر از رنگ طلایی به عنوان رنگ کف اتاق پذیرایی استفاده کنید. این ترکیب رنگ را در تصویر زیر مشاهده کنید.

دیزاین پذیرایی سفید طلایی، کاغذ دیواری پذیرایی سفید طلایی

چیدمان پذیرایی سفید طلایی با مبل‌های سفید و دیواری که ترکیبی از رنگ‌های طوسی و آبی روشن است، نمایی زیبا به این بخش از خانه می‌دهد.

مبلمان سفید طلایی، رنگ کناف سفید طلایی

اگر فضای گرم و صمیمی در خانه می‌خواهید می‌توانید دکور سفید طلایی اتاق پذیرایی را با رنگ‌های قرمز یا سبز تیره ترکیب کنید.

طراحی داخلی پذیرایی سفید و طلایی، پرده سفید طلایی

قرار دادن گلدان‌های گل در اتاق پذیرایی باعث می‌شود رنگ سفید و طلایی اتاق با رنگ سبز ترکیب شود. این ترکیب رنگ جذابیت ویژه‌ای به اتاق پذیرایی می‌بخشد.

رنگ پذیرایی سفید طلایی

رنگ صورتی هم می‌تواند ترکیب خوبی برای رنگ پذیرایی سفید طلایی باشد.

با قرار دادن گل‌های بزرگ در اتاق پذیرایی سفید و طلایی، حال و هوایی طبیعی به خانه می‌دهید.

دکور سفید طلایی

برای شب کریسمس و درخت کریسمس می‌توانید روی ترکیب دکور سفید طلایی حساب ویژه‌ای باز کنید.

در تصویر زیر دیزاین پذیرایی سفید طلایی و ترکیب آن با رنگ خاکستری را مشاهده می‌کنید.

دکوراسیون منزل سفید طلایی

می‌توانید مبلمان خانه را به رنگ‌هایی غیر از سفید و طلایی انتخاب کنید اما رگه‌هایی از رنگ طلایی را در تابلوها، کمدها، کوسن‌ها و پرده‌ها قرار بدهید.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی، دکوراسیون سفید طلایی

ترکیب رنگ قهوه، سفید و طلایی هم می‌تواند حال و هوای خوبی به اتاق پذیرایی شما بدهد.

پذیرایی سفید طلایی

سقف پذیرایی سفید طلایی

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها برای طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی طلایی و سفید، سقف اتاق است. در بسیاری از اوقات سقف‌ها نادیده گرفته ‌می‌شوند و سفید و ساده باقی می‌مانند. غافل از اینکه سقف‌ها هم در جلوه‌گری دکور پذیرایی تاثیر بسیاری دارند.

اگر اتاق پذیرایی و غذاخوری اختصاصی و رسمی دارید، سقف طلایی معجزه خواهد‌ کرد. حتی اگر اتاق پذیرایی با یک پلان باز به فضای نشمین متصل می‌شود، باز هم سقف طلایی انتخابی هوشمندانه خواهد‌بود. سقف پذیرایی را می‌توان به شکل‌های گوناگون طراحی کرد. گچبری طلایی یا استفاده از ابزارهای تزیینی طلایی در طراحی سقف پذیرایی، یکی از این راهکارها است.

دکوارسیون پذیرایی سفید طلایی

کف پذیرایی سفید طلایی

اغلب از سرامیک به عنوان کف پذیرایی سفید و طلایی استفاده می‌شود. سرامیکی که برای کف اتاق انتخاب می‌کنید باید در طیف رنگی سفید و طلایی باشد تا هماهنگی رنگی در محیط ایجاد شود. می‌توانید از تناژهای مختلف رنگ طلایی برای سرامیک کف اتاق استفاده کنید. به کار بردن سرامیک‌های سفید رنگی که رگه‌های طلایی دارند هم بسیار متداول است.

رنگ کناف سفید طلایی، دکوراسیون سفید طوسی طلایی، دکوراسیون سفید طلایی مدرن

علاوه بر سرامیک می‌تواند از پارکت‌های رنگ چوب هم برای کف اتاق پذیرایی سفید طلایی استفاده کرد. این پارکت‌ها نرمی و گرمای خاصی دارند و قدم زدن روی آنها حس خوشایندی به شما می‌دهد.

دیوار پذیرایی سفید طلایی

طراحی دیوار اتاق پذیرایی که قرار است ترکیبی از رنگ‌های سفید و طلایی داشته باشد به سادگی انجام می‌شود. دیوار اتاق پذیرایی را می‌توانید با کناف یا گچکاری‌های ساده به رنگ سفید در بیاورید و از رگه‌های رنگ طلایی در کنج‌ها و نقاط مشخصی از دیوار استفاده کنید. نمونه‌ای از استفاده از کاغذ دیواری طلایی سفید در پذیرایی را در تصویر زیر می‌بینید.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبل راحتی، آباژور پایه بلند منحنی، مجسمه‌های سردیس و کاغذدیواری طلایی

همچنین به کار بردن کاغذ دیواری سفید طلایی هم می‌تواند جلوه‌ی فوق‌العاده جذابی به اتاق پذیرایی ببخشد. خوشبختانه در بازار ایران طیف وسیع و متنوعی از کاغذ دیواری‌های با رنگ سفید و طلایی وجود دارد که می‌توانید با توجه سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

اکسسوری پذیرایی سفید طلایی

از چه عناصر و اکسسوری‌هایی در اتاق پذیرایی سفید طلایی می‌توان استفاده کرد؟ در این بخش چند نمونه مهم از اکسسوری‌های پذیرایی سفید طلایی را به شما معرفی می‌کنیم.

فرش پذیرایی سفید طلایی

در طراحی دکوراسیون خانه‌های ایرانی، فرش حرف اول را می‌زند. فرش‌های سفید و طلایی می‌توانند به یکدست شدن ترکیب رنگ اتاق پذیرایی کمک فراوانی کنند. البته اگر دیوار، سقف و مبلمان اتاق پذیرایی با رنگ‌های سفید و طلایی پوشانده شده است، می‌توانید از فرش‌هایی با رنگ‌های تیره مانند سرمه‌ای هم استفاده کنید تا تضاد رنگی ایجاد شده، رنگ طلایی را برجسته‌تر کند.

فرش پذیرایی سفید طلایی، فرش سفید طلایی

پرده پذیرایی سفید طلایی

اکثرا از ترکیب سفید و طلایی برای طراحی دکوراسیون اتاق‌هایی سبک کلاسیک استفاده می‌شود. این ترکیب با یک پرده‌ی کلاسیک سفید طلایی هم کامل می‌شود. با خرید پرده‌هایی که رگه‌هایی از رنگ طلایی با پارچه‌ی نازک حریر آن ترکیب شده باشد، اتاق پذیرایی شما جلوه‌ای جذاب بدست می‌آورد.

پرده پذیرایی سفید طلایی، پرده سفید طلایی، لوستر طلایی

پرده پذیرایی سفید طلایی می‌تواند به رنگ‌های دیگری هم باشد تا در این بخش از خانه تنوع رنگی به وجود آید. به عنوان مثال می‌توانید از ترکیب رنگ‌های تیره مانند خاکستری هم به عنوان رنگ پرده استفاده کنید تا رنگ‌های طلایی و سفید برجسته‌تر شوند.

لوستر و آباژور پذیرایی

در فضای پذیرایی می‌توان از لوسترهای مناسب در بالای میزهای پذیرایی استفاده کرد. همچنین استفاده از آباژور و نور مخفی در برخی از حاشیه‌ها می‌تواند فضای دلنشینی را شکل دهد. البته که میزان شدت نور و تعداد لوستر در دکوراسیون داخلی و چراغ‌هایی زینتی تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی خواهد‌ داشت.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبلمان و میز کنسول و آینه سلطنتی، لوستر کریستالی و آباژورهای پایه‌دار

قرار دادن یک لوستر فلزی طلایی و یا انواع دیگر آن هم با توجه به سبک منتخب باید انجام شود. به علاوه، اندازه لوستر و میزان نوردهی آن در بالای میز غذاخوری از نکات قابل‌توجه در این مورد است. این انتخاب باید به گونه‌ای صورت گیرد که نه تنها زننده نباشد، بلکه فضای لوکس و دلنشینی را ایجاد کند.

میز ناهارخوری

میز ناهارخوری یا غذاخوری را هم می‌توانید به رنگ طلایی انتخاب کنید، اما این بهترین گزینه نیست. بهتر است میز شما کاملا طلایی نباشد و در بخش‌هایی از طرح یا حاشیه و پایه‌های آن طلایی به کار رفته باشد. صندلی‌های میز هم بهتر است به همین روش انتخاب شوند. البته همه این‌ها به سبک دکور شما و میز و صندلی انتخابی‌تان بستگی دارد.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با میز غذاخوری و صندلی ها، کنسول و آینه و کمد ویترینی سلطنتی

به اینکه قرار است میز و صندلی از سبک‌های ساده و مدرن انتخاب شوند یا سبک‌های کلاسیک. انتخاب اجزای روی میز هم قطعا تاثیر بسزایی به همراه دارد. می‌توانید با انتخاب ظروف دارای رنگ طلایی جلوه‌ی بیشتر و درخشان‌تری به میز می‌دهد. یک رانر یا رومیزی با ترکیبی از سفید و طلایی هم انتخاب مناسبی است.

مبلمان

یکی از مهم‌ترین عناصر یا اکسسوری‌های پذیرایی سفید طلایی، مبلمان است. اگر تمام اتاق را هم با رنگ سفید و طلایی تزیین کنید اما رنگ و مدل مبلمان شما با این رنگ هماهنگی نداشته باشد تمام زحمات شما هدر می‌رود. بهتر است در انتخاب مبلمان به سبک معماری اتاق پذیرایی توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر پذیرایی شما به سبک مدرن طراحی شده باشد، مبلمان مدرن انتخاب کنید و اگر سبک کلاسیک باشد، بهتر است مبل‌های سلطنتی را برگزینید.

مبلمان سفید طلایی، رنگ سقف پذیرایی سفید طلایی

تابلو و وسایل دکوراتیو

تابلوهایی با قاب‌های طلایی و برجسته می‌تواند جلوه‌ای زیباتر به اتاق پذیرایی بدهد. اگر تصمیم گرفته‌اید اتاق پذیرایی خود را به رنگ سفید و طلایی در بیاورید، به راحتی با تابلو و لوازم دکوراتیو که رگه‌هایی از رنگ طلایی در آنها وجود دارد می‌توانید نمای سالن پذیرایی را جذاب‌تر کنید.

لوستر طلایی، کاغذ دیواری سفید طلایی، کاغذ دیواری پذیرایی سفید طلایی

چرا رنگ سفید و طلایی با یکدیگر به خوبی هماهنگ می شوند؟

وقتی پای رنگ طلایی به میان می‌آید، تصویر یک فضای لوکس و دلنشین در ذهن شکل می‌گیرد. پیوستن یک رنگ خنثی مانند دکوراسیون طوسی یا سفید به طلایی برجستگی و درخشش آن را ملایم‌تر می‌کند. حالا اگر این ترکیب جادویی در دکوراسیون پذیرایی پیاده شود، روح مهمانان را نوازش خواهد‌ داد.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبلمان سفید، میز جلومبلی مربعی، گلدان های طلایی و پرده کرم

هر چه بیشتر در طراحی دکوراسیون پذیرایی از رنگ سفید استفاده شود، فضا بزرگ‌تر، روشن‌تر و دلبازتر به نظر می‌رسد. در دکوراسیون مدرن و سبک‌های مینیمالیستی این رنگ بیشتر و در سطح گسترده‌تری به کار می‌رود.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبل راحتی سفید و طلایی، پرده های قهوه ای و شومینه

سفید معمولا اولین انتخاب در افراد با سلیقه‌های متفاوت است. زیرا علاوه‌بر نشان دادن سادگی، روشنایی و گستردگی فضا، کار انتخاب لوازم منزل و اجزای دکور را راحت‌تر می‌کند. البته، استفاده از رنگ سفید به تنهایی و بیش از حد ممکن است برای برخی افراد خسته‌کننده و بی روح به نظر برسد. بنابراین، ترکیب یک رنگ گرم مانند طلایی با سفید یک ترکیب شیک و چشم‌نواز را پدید می‌آورد. اما کاربرد طلایی در سبک‌های گوناگون دکوراسیون متفاوت است.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله اصول طراحی و دکوراسیون خانه های لوکس ایرانی را مطالعه فرمایید.

آیا در سبک مدرن نیز می‌توان از رنگ سفید و طلایی استفاده کرد؟

در دکوراسیون سبک مدرن، برای بیشتر اجزای پذیرایی از جمله دیوارها و میز و صندلی‌ها رنگ سفید در نظر گرفته می‌شود. در این سبک، رنگ طلایی به میزان کمتر و بیشتر در قسمت‌های حاشیه‌ای به کار می‌رود. برای مثال، حاشیه تابلوها، حاشیه میز و صندلی‌ها و مبل‌ها و انواع اکسسوری زینتی به رنگ طلایی است.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبلمان آبی و کرم، کوسن‌های طرحدار و دیوار طرح برگ طلایی

در دکوراسیون پذیرایی مدرن بیشتر از رنگ طلایی مات استفاده می‌شود. از این‌رو، فضای پذیرایی از حالت سلطنتی پرزرق و برق درآمده و به فضایی ساده‌تر و در عین حال شیک تبدیل می‌شود.

جمع‌بندی: ترکیب جادویی سفید و طلایی را امتحان می کنید؟

برای یک طراحی خاص و با شکوه، از معجزه سفید و طلایی رنگ‌های پرکاربرد یک دکور لوکس غافل نشوید. ترکیب دو رنگ سفید و طلایی فضایی مجلل را در منزل شما پدیدار می‌کند. پیش از انتخاب مبلمان اتاق پذیرایی ابتدا باید رنگ اصلی فضای پذیرایی را انتخاب کنید. شاید بد نباشد برای انتخاب بهترین رنگ‌آمیزی با یک طراح دکوراسیون مشورت کنید.

طراحی دکوراسیون پذیرایی سفید طلائی با مبلمان سلطنتی زرشکی و طلایی، آینه و میز و آباژورهای پایه بلند

سوالات متداول

از چه نورپردازی در طراحی دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی استفاده کنیم؟

شما می‌توانید از لوستر در بالای میز پذیرایی، آباژور، نورهای مخفی سقفی و انواع چراغ‌های زینتی استفاده نمایید.

چه ایده‌های را در طراحی دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی به کار ببریم؟

فلزات و اکسسوری‌های طلایی، گچ‌بری دیوارها و ابزارهای تزئینی زینتی طلایی و انواع کاغذ دیواری‌ها با ترکیب رنگ سفید طلایی را می‌توانید در طراحی دکوراسیون پذیرایی استفاده نمایید.

دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی مناسب چه سبک هایی است؟

از این ترکیب رنگی برای دکوراسیون خانه‌هایی با معماری کلاسیک و مدرن می‌توان استفاده کرد