درب ورودی خانه را چه رنگی کنیم؟

درب ورودی خانه با رنگ طوسی و دو گلدان بزرگ

همه ما به دنبال یک درب ورودی در رنگ های زیبا و منحصر به فرد برای استقبال از مهمان ها به منزلمان هستیم. بنابراین بهتر است به درب ورودی خانه با افزودن کمی زرق و برق جلوه ای خاص ببخشید که رنگ آمیزی درب ورودی یکی از سریع ترین راه ها برای این تغییر می باشد.

تصمیم درست برای انتخاب رنگ در ورودی چیست؟ شما یک رنگ کلاسیک مشکی یا رنگی غیر منتظره مثل صورتی یا یک آبی آرام بخش انتخاب می کنید یا به سراغ رنگ سبز می روید؟ اگر به دنبال ایده برای پیدا کردن رنگ مناسب برای در ورودی خانه خود هستید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

فهرستم طالب:

درب ورودی منزل به رنگ صورتی بسیار زیبا و خاص

صورتی می تواند انتخاب جذابی باشد.

همسایگان خود را با انتخاب یک طیف غیر منتظره از صورتی شوکه کنید. بهتر است رنگی که انتخاب می کنید نه خیلی پر رنگ و نه خیلی کم رنگ باشد. ترکیب صورتی سالمونی با خاکستری برای دیوار های اطراف انتخاب خوبی است.

مطالعه مقاله‌ی ۵ نکته برای انتخاب ترکیب رنگ نما را از دست ندهید.

درب ورودی منزل به رنگ سفید استخوانی و متناسب با سایر اجزا اطراف

هارمونی ایجاد کنید.

در این تصویر یک تناژ ملایم تر انتخاب شده است. ترکیب این در سفید با دیوار های کمرنگ اطراف نشانگر این نکته است که برای جلب توجه حتما نیاز به رنگ های خیلی جذاب ندارید. درختان کوچک زیتون در گلدان های سفالی اندکی رنگ به دیوار ها اضافه کرده و به ظاهر روستیک نما افزوده است.

پیشنهاد می‌کنیم مطالعه مقاله‌ی راهنمای سبک روستیک را از دست ندهید.

درب ورودی منزل به رنگ مشکی بسیار جذاب با دیوارهای سفید رنگ

رنگ مشکی را فراموش نکنید.

مسلما مشکی خلاقانه ترین انتخاب ممکن نیست، اما این رنگ به دلایل دیگری در طی سال ها همچنان پرطرفدار باقی مانده است. مشکی ظاهر هوشمندانه ای به خانه می دهد، هیچ وقت از مد نمی افتد و با هر سبک خانه ای هماهنگ می شود. برای اینکه ظاهر خانه خسته کننده و دلگیر نشود و شیک به نظر برسد، چند درخت کوچک و آیتم هایی از جنس مس یا کروم برای تزئین استفاده کنید و حتما رنگ دیوار ها را یک رنگ روشن انتخاب کنید.

درب ورودی به رنگ آبی تیره و بسیار زیبا با گیاهان بزرگ و بوته ای

به جمع آبی ها بپیوندید.

رنگ نیلی سیر، جایگزین خوبی برای رنگ های مشکی و خاکستری است و به اندازه کافی جلب توجه می کند. در این تصویر، صاحب خانه از یک رنگ مات استفاده کرده تا به سبک کلبه خانه اندکی تازگی ببخشد.

درب ورودی به رنگ زرد با جذابیت بسیار بالا

با رنگ زرد منحصر به فرد باشید.

روی در این خانه هیچ پلاکی وجود ندارد و اصلا چه نیازی به پلاک هست؟ حتی برای دادن آدرس می توانید به راحتی بگویید: خانه من همانی است که در زرد رنگ دارد. دیوار های سفید آجری و پنجره های با قاب خاکستری به ظاهر مدرن خانه افزوده است.

درب ورودی به رنگ سبز با تناژ رنگی روشن و متفاوت از باغچه

سبز هم گزینه ی خوبی است.

برای اینکه رنگ در ورودی خانه در مقایسه با سبزی حیاط محو نشود، می توانید از یک رنگ سبز ملایم مثل این تصویر استفاده کنید.

مطالعه مقاله‌ی با رنگ سبز به محیط خانه، زندگی ببخشید. را از دست ندهید.

خانه ای به سبک کلاسیک قدیمی با درب ورودی به رنگ قرمز جذاب

با قرمز استایل خود را کامل کنید.

هماهنگ بودن سبک در ورودی با سبک خانه بسیار مهم است. ممکن است در نگاه اول یک در قرمز برای یک خانه با سبک قدیمی، نامناسب به نظر برسد؛ اما اگر این در به سبک کلاسیک، طراحی و ساخته شده باشد و از دستگیره های مسی قدیمی بر روی آن استفاده شده باشد، این رنگ می تواند ظاهر بسیار معقول و زیبایی ایجاد کند.

رنگ درب ورودی به رنگ نارنجی و دیوارهای چوبی بسیار زیبا

جسور باشید.

نارنجی روشن می تواند رنگ فوق العاده ای برای در ورودی یک آپارتمان باشد و اگر بعد از مدتی، از این رنگ خسته شدید، می توانید به راحتی آن را تغییر دهید.

مطالعه مقاله‌ی آغاز تا پایان رنگ آمیزی درب ورودی را از دست ندهید.

رنگ آمیزی درب ورودی منزل به رنگ آبی آسمانی و گیاهان زیاد

تعادل را حفظ کنید.

اگر به دنبال رنگی هستید که ظاهر تازه ای به خانه بدهد و در عین حال بیش از حد روشن و چشم گیر نباشد، این رنگ آبی آسمانی می تواند انتخاب خوبی باشد. همچنین، این رنگ هم با یک دیوار سفید و هم با یک دیوار قرمز آجری مثل تصویر به خوبی ترکیب می شود.

مطالعه مقاله‌ی چرا نمای خانه را قرمز رنگ کنیم؟ را از دست ندهید.

خانه ای با رنگ درب ورودی و پنجره های یکسان به رنگ آبی

درب ورودی را به رنگی که عاشق آن هستید، در آورید.

اگر رنگی را که برای در ورودی خانه انتخاب کرده اید، دوست دارید می توانید از آن برای رنگ کردن پنجره ها نیز استفاده کنید. در این تصویر، این رنگ آبی روشن به خوبی با سبک ساحلی، نمای خاکستری و دیوار سفید این خانه ترکیب شده است.

مطالعه مقاله‌ی ۱۰ آیتم تاثیر گذار در افزایش جذابیت نمای ساختمان را از دست ندهید.

در ورودی خانه شما چه رنگی است و چه رنگی را می پسندید؟ در نظرات با ما در میان بگذارید.