ایده جذاب برای تزیین اتاق خواب با وسایل ساده 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، تخت و پاتختی‌های چوبی، دیوار طوسی، روتختی سفید و نارنجی، پرده کرمی و آباژور سفید

هیچ وسیله‌ای در دنیا نیست که نتوان از آن به بهترین شکل استفاده کرد. به راحتی با این وسایل که به آن‌ها دورریختنی می‌گویند، می‌توانید خانه‌ی خود را با کمترین هزینه تزیین کنید. تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و دور ریختنی چند مزیت مهم دارد؛ در صرف هزینه‌ی زیاد صرفه‌جویی می‌شود، وسایل دیگری به خانه اضافه نمی‌شود و در سریع‌ترین زمان ممکن قابل اجراست. 

برای تزیین اتاق خواب با وسایل دور ریختنی و ساده باید نگاهی دقیق‌تر به تمام لوازمی که در خانه وجود دارد داشته باشید. برخی از چیزهایی که همین الان در سطح آشغال خانه‌ی شما قرار دارند می‌توانند با کمی دقت و وسواس، دیوار اتاق خواب شما را زیبا کنند. در ادامه قصد داریم 20 ایده‌ی جذاب برای تزیین اتاق با وسایل دور ریختنی و ساده را معرفی کنیم. همراه ما باشید. 

 

سوالات متداول:

چه ایده‌هایی برای تزیین اتاق خواب به کار ببریم؟

1. استفاده از ریسه نوری 2. استفاده از پارچه‌های رنگی دوخته شده 3. چسباندن پوستر روی دیوار 4. قفسه بندی دیوار با چوب 5. نصب تابلوی هنری روی دیوار 6. آویزان کردن گلدان از دیوار 7. قرار دادن نوار کاست قدیمی روی دیوار 8. ساخت لوستر با بطری‌های آب 9. چسباندن برگ درخت روی دیوار 10. استفاده از نردبان به عنوان قفسه کتاب


وسایل ساده نورپردازی برای تزیین اتاق خواب کدامند؟

ریسه‌های نوری، انواع شمع‌های تزیینی، چراغ خواب و آباژور از وسایل ساده نورپردازی برای تزیین اتاق خواب به شمار می‌آیند.

 

تزیین دیوار اتاق خواب با عکس‌های خانوادگی 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، تخت مشکی، پاتختی ست تخت، روتختی طوسی و نصب تابلو‌های خانوادگی روی دیوار

عکس‌های خانوادگی شما هم در آلبوم درون کمد خاک می‌خورد؟! بهتر نیست از این عکس‌ها که مانند گنجینه هستند، استفاده بهتری داشته باشید؟ یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تزیین اتاق خواب، استفاده از همین عکس‌های خانوادگی‌ست. این عکس‌ها شما را به دوران خوش کودکی می‌برند و به دلیل حس خوبی که دارند، حال و هوای اتاق خواب عوض می‌شود. 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، کفپوش چوبی، دیوار‌ها، تخت و آباژور سفید، مبل چرمی و نصب تابلو‌هایی با فریم چوبی مشکی روی دیوار

برای اینکه این عکس‌ها زیباتر جلوه کنند چند پیشنهاد داریم: 

 • می‌توانید عکس‌ها را با یک گیره‌ به طنابی کنفی که روی دیوار چسبانده‌اید، نصب کنید. با این کار مسیر نگاه مشخصی را به عکس‌ها می‌دهید و یکدست بودن آن‌ها را هم به رخ مخاطب می‌کشید. 
 • روش دیگر این است که قاب چوبی برای عکس‌های خانوادگی در نظر بگیرید و سپس قاب‌ها را به دیوار میخ کنید. این روش به ماندگاری عکس‌ها کمک بیشتری می‌کند و طول عمر آن را افزایش می‌دهد. 
 • در مسیری که قاب یا خود عکس‌ها را روی دیوار چیده‌ای می‌توانید از نورهای کوچکی استفاده کنید تا جلوه‌ی تصاویر روی دیوار زیباتر شود. 

 

استفاده از ریسه نوری در اتاق 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، پرده سفید، میز گرد، پایه و بوم نقاشی و پرده تزیین شده با ریسه های نوری

یکی از کارهایی که در چند سال گذشته برای تزیین اتاق خواب طرفداران زیادی پیدا کرده، استفاده از ریسه‌های نوری است. این ریسه‌ها در رنگ و طرح و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و به همین دلیل می‌توانند با تمام سلیقه‌ها سازگار باشند. هم دختران و هم پسران از این ریسه‌های نوری استفاده می‌کنند. ریسه‌های نوری را می‌توان در بخش‌های زیر در اتاق خواب نصب کرد: 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، کفپوش و پاتختی چوبی، تخت سفید، سبد حصیری و دیوار شاخص تزیین شده با ریسه‌های نوری

 • روی دیوار شاخص (اکسنت وال): یکی از دیوارهای اتاق را به عنوان دیوار شاخص (اصلی) انتخاب کنید و تزئینات اصلی را روی آن انجام دهید. حالا می‌توان به نصب ریسه‌های نوری، جذابیت این بخش از اتاق را دو چندان کنید. 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، تخت سفید، تعدادی عکس چسبیده به دیوار و حاشیه پنجره تزیین شده با ریسه چراغ

 • دور پنجره: اگر پنجره‌ای با یک منظره‌ی شبانه‌ی زیبا دارید، می‌توان با استفاده از ریسه‌های نور، جلوه‌ی بهتری به اتاق داد. این ریسه‌ها بالای پرده ( در قسمت والان پرده) یا در دو طرف پنجره و یا پایین قرار داده می‌شوند. 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار سفید، تخت طوسی روشن، پاتختی سفید و ریسه چراغ با آویز عکس روی دیوار

 • بالای تخت خواب: بسیار از دختران و پسران دوست دارند در هنگام خواب، بخشی از اتاق روشن باشد. در گذشته بیشتر از چراغ خواب استفاده می‌شد اما حالا می‌توان با نصب ریسه‌های نوری که نورهای رنگی دارند، حال و هوای جدیدی به اتاق بخشید. 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، کتابخانه با قفسه‌های سفید و ریسه چراغ در اطراف کتابخانه

 • دور قفسه کتاب: اگر در اتاق خواب قفسه کتاب (کتابخانه) دارید، اینجا یکی از بهترین مکان‌ها برای نصب ریسه‌ی نوری است. روشن شدن ریسه در شب، باعث می‌شود کتاب‌های مورد علاقه‌ی خود را بتوانید ببینید و به همین دلیل بسیار زیبا خواهد بود. 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، کمد دیواری قهوه‌ای و ریسه‌های چراغ در اطراف کمد

 • اطراف کمد دیواری: یکی دیگر از جاهایی که می‌توان ریسه‌های نوری را در آنجا نصب کرد، اطراف کمد دیواری اتاق خواب است. جایی که درب کمد باز نمی‌شود را برای قرار دادن ریسه‌ استفاده کنید. 

 

تزیین اتاق با پارچه‌های رنگی دوخته شده

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار طرح برجسته طوسی، میز سفید، قفسه‌های سفید و تزیین دیوار با تابلو‌های پارچه‌ای و پارچه‌های آویز

پارچه‌های رنگی در هر خانه‌‌ای پیدا می‌شوند؛ پارچه‌هایی که عمر خود را کرده‌اند و قبلا به عنوان لباس استفاده می‌شدند. این پارچه‌ها به دلیل طرح و رنگی که دارند می‌توانند بهترین انتخاب برای تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و دور ریختنی باشند. کافیست پارچه‌ها را به هم بدوزید و یک اثر هنری زیبا به وجود آورید. 

در صورتی که پس زمینه‌ای یک رنگ برای این پارچه‌های رنگی دوخته شده داشته باشید، نتیجه‌ی نهایی مانند یک تابلوی هنری می‌شود. حالا کافیست این تابلو را روی دیوار اتاق خواب نصب کنید. به دلیل شکل ظاهری این پارچه‌ها، اتاق خواب شما بافتی رنگی به خود می‌گیرد که بسیار جذاب است. 

 

چسباندن پوستر روی دیوار 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار‌ها و درب سفید، تخت طوسی روشن و چسباندن پوستر روی دیوار

یکی از اولین انتخاب‌ها برای تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، استفاده از پوستر است. این پوسترها قیمت چندانی ندارند و می‌توانید با توجه به علایق خود، پوستر هنرمندان سینمایی، فوتبالیست‌ها، مناظر طبیعی یا برج‌های آسمان‌خراش را به دیوار اتاق بچسبانید. پوسترها به دلیل طرح و رنگی که دارند می‌توانند مشکلات یا لکه‌های روی دیوار را بپوشانند. 

روش دیگر این است که عکسی از خود یا خانواده‌ی خود را به پوستر بزرگ تبدیل کنید. برای این کار کافیست عکسی که دوست دارید را به فروشگاه‌های تبلیغاتی بدهید بدهید تا آن را در اندازه‌های بزرگ پرینت بگیرند. 

 

قفسه بندی دیوار با چوب

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار‌ها سفید، تخت چرمی و دو قفسه چوب و فلز روی دیوار و تزیین شده با اکسسوری مدرن

به کار بردن چوب در بخش‌های مختلف اتاق خواب، احساس آرامش را به اتاق هدیه می‌دهد. یکی از کارهایی که برای تزیین اتاق خواب با وسایل دور ریختنی و ساده می‌توانید انجام دهید، استفاده از تکه چوب‎‌های بی‌مصرفی است که در اطراف ما وجود دارد. در برخی از نجاری‌ها هم می‌توانید تکه‌هایی از چوب بریده شده را خریداری کنید. این تکه چوب‌ها برای تزیین اتاق خواب با وسایل ساده بسیار مناسب هستند. از جمله کاربردهای این چوب‌ها عبارت است از: 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار سفید و قفسه چوبی با تکه‌های چوب متصل به کناف

 • می‌توانید تکه چوب‌ها را به وسیله‌ی طناب کنفی روی دیوار نصب کنید و از آن به عنوان قفسه‌ای برای نگهداری از لوازم دکوراتیو و مجسمه‌ها و گلدان‌های کوچک استفاده کنید. 
 • این چوب‌ها را می‌توان به دیوار میخ کرد تا پایه‌ای برای لوازم دکوراتیو شود. 
 • با متصل کردن تکه چوب‌ها به هم می‌توانید اشکال مختلفی را به وجود آورید و روی دیوار نصب کنید. استفاده از وسایل چوبی تزیینی و یا ساخت باکس چوبی به شکل مربع یا مثلث یکی از بهترین گزینه‌هاست که این روزها هم طرفداران زیادی دارد. 

 

نصب تابلوی هنری روی دیوار 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار‌ها سبز، تخت فلزی با روتختی سفید زرد، آباژور سنتی قرمز و نصب تابلو هنری روی دیوار

خرید یک تابلو سه تکه هنری زیبا شاید کمی هزینه‌بردار باشد اما می‌تواند اتاق خواب را به محلی الهام‌بخش تبدیل کند. افرادی که روحیات هنری دارند بهتر است از این شیوه برای زیباسازی اتاق خواب استفاده کنند. تابلوهای هنری علاوه‌بر نقشی که دارند، با قاب‌های چوبی برجسته‌کاری شده ارائه می‌شوند که دیوار اتاق خواب را بسیار زیبا می‌کند. 

 

آویزان کردن گلدان از دیوار 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، میز چوبی، کتاب و گلدان روی میز و سه گلدان دیواری متشکل ار تکه‌ای چوب و بطری شیشه‌ای روی دیوار

یکی دیگر از شیوه‌های تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و دور ریختنی، آویزان کردن گلدان گل روی دیوار است. برای این کار دو گزینه پیش روی شماست؛ اول اینکه گلدا‌ن‌های مخصوص کنار دیوار خریداری کنید که به دیوار میخ می‌شوند و دوم اینکه گلدان را با وسایل دور ریختنی موجود در خانه بسازید. 

از قوطی‌های فلزی، بطری‌های پلاستیکی یا شیشه‌ای برای ساخت گلدان گل استفاده کنید. برای آویزان کردن این گلدان‌های ساختگی می‌توان از طناب کنفی استفاده کرد. توجه داشته باشید گلی که انتخاب می‌کنید باید با شرایط اتاق (روشنایی، گرما و رطوبت) سازگاری داشته باشد. 

 

قرار دادن نوار کاست قدیمی روی دیوار 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار سفید، میز چوبی، اکسسوری طیعی، چراغ مطالعه سفید و نصب تعدادی نوارکاست روی دیوار

نوار کاست‌ها شما را به دوران خوش گذشته می‌برند. طراحی جلد این نوارهای کاست که رنگ‌های قرمز و مشکی و سفید و آبی داشتند، بسیار هیجان‌انگیز بود و به همین دلیل می‌توان از آنها برای تزیین اتاق خواب استفاده کرد. اگر شما هم اهل نوستالژی هستید و دوست دارید دیوار اتاقتان با خاطرات گذشته پر شود، این نوار کاست‌ها را روی دیوار اتاق خواب به شکلی زیبا نصب کنید. 

می‌توان از ترکیب این نوار کاست‌ها در کنجی از دیوار اتاق خواب هم استفاده کرد. شکل چیدن نوارها در کنار هم بسیار مهم است. پس حتما اول محل دقیقی برای نصب نوارها انتخاب کنید و سپس به چیدمان آن‌ها فکر کنید. 

 

ساخت لوستر با بطری‌های آب 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار‌ها سفید و چندین بطری پلاستیکی برش خورد و رنگ شده به عنوان لوستر

به کار بردن ایده‌های خلاقانه باعث می‌شود بدون حتی یک ریال، لوستری زیبا در اتاق خواب داشته باشید. کافیست بطری‌های پلاستیکی آب یا نوشابه را رنگ کنید تا یکدست شوند. پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های مختلف برای این بطری‌ها استفاده کنید زیباتر شوند. سپس با عبور دادن سیم و لامپ از داخل این بطری‌ها و آویزان کردن آن از سقف، لوستری زیبا در وسط اتاق خواهید داشت. 

بهتر است از بطری‌های شیشه‌ای برای این کار استفاده نشود تا احتمال واژگونی و شکستن بطری‌ها کمتر شود. بطری‌های پلاستیکی وزن کمتری دارند و بهترین گزینه هستند. فقط باید دقت کنید که لامپ به بدنه‌ی بطری نزدیک نباشد چون ممکن است باعث آب شدن بدنه بطری و اتفاقات ناگوار شود. 

 

چسباندن برگ درخت روی دیوار 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار سفید، صندلی مدرن سفید، میز عسلی طلایی و چسباندن برگ‌های سبز طبیعی روی دیوار

یکی از زیباترین اتفاقات جهان، تغییر فصل‌هاست. با تغییر فصل، برگ درختان تغییر حالت می‌دهد و این بهترین فرصت برای تزیین اتاق است. در فصل بهار یا پاییز به خیابان بروید و برگ‌های سبز یا خشک درختان (صنوبر یا چنار) را جمع کنید. حالا این برگ‌ها را به اتاق خواب خود برده و به شکلی مناسب در اتاق قرار بدهید. پیشنهادات ما این است: 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار سفید و چسباندن برگ‌های پاییزی نارنجی نقاشی شده به دیوار

 • برگ درختان را می‌توانید به دیوار اتاق خواب بچسبانید؛ خوشبختانه برگ‌ها با چسب نواری به دیوار متصل می‌شوند و نیازی به میخ یا پونز نیست. 
 • برگ درختان را از سقف اتاق خواب آویزان کنید. برای این کار از نخ‌های باریک استفاده کنید که خیلی مشخص نباشند. 
 • توجه داشته باشید که برگ‌ها خشک در اثر تماس زیاد خرد می‌شوند؛ بنابراین برگ‌های خشک درختان را با آرامش و بدون ضربه زدن به دیوار بچسبانید تا خرد نشود. 

 

 تبدیل کردن قوطی فلزی به گلدان

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، تبدیل قوطی‌های رب به گلدان و رنگ‌آمیزی شده به رنگ‌های طلایی و سفید

تزیین اتاق خواب با وسایل دور ریختنی کار بسیار ساده‌ای است. کافیست لوازمی که قبلا به راحتی دور انداخته می‌شد را تغییر شکل و تغییر کاربری بدهید. قوطی‌های فلزی روغن جامد یا رب گوجه بهترین گزینه برای ساخت گلدان هستند. می‌توانید این قوطی‌ها را رنگ کنید یا طناب کنفی را دور تا دور آن‌ها بچسبانید تا کاملا شبیه گلدان شود. حالا با ریختن خاک و کاشت گل، از یک وسیله‌ی دور ریختنی یک گلدان زیبا ایجاد کرده‌اید. 

 

استفاده از نردبان به عنوان قفسه کتاب 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، آباژور سفید با پایه نقره‌ای و استفاده از نردبان به عنوان کتابخانه در کنج دیوار

در گذشته در تمام خانه‌ها نردبان چوبی وجود داشت. اگر در خانه‌ی شما هم نردبان چوبی بلااستفاده و مستهلکی وجود دارد می‌توانید آن را به قفسه‌ی کتاب تبدیل کنید. نردبان را از یک طرف برش بزنید و آن را در دو طرف کنج یک دیوار به صورت افقی قرار بدهید. برای استحکام بیشتر باید چند میخ در اطراف نردبان بزنید تا کامل به دیوار چفت شود. 

حال می‌توانید کتاب‌ها و وسایل دکوراتیو را روی این نردبان قرار بدهید. توجه داشته باشید که نردبان باید کاملا روی دیوار مهار شده باشد تا احتمال واژگون شدن یا لرزیدن آن وجود نداشته باشد. 

 

قرار دادن حصیر سنتی روی دیوار 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، تخت سفید، دیوار سفید، پرده کرمی و نصب چند حصیر تزیینی دایره‌ای روی دیوار

حصیرهای سنتی برای کسانی که عاشق مراکز بوم‌گردی در شهرهای جنوبی ایران هستند بسیار جذاب است. می‌توانید حصیری بزرگ خریداری کنید و آن را روی دیوار اتاق خواب آویزان کنید. همچنین می‌توان این حصیر را کف اتاق خواب هم پهن کرد. البته باید توجه داشته باشید که حصیرها قیمت نسبتا بالایی دارند و بهتر است حصیر در دکوراسیون داخلی روی دیوار نصب شود تا بیشتر دوام بیاورد. 

 

استفاده از گیتار خراب به عنوان ویترین دکوراتیو 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار طوسی، قفسه های سفید، تابلوی سفید، اکسسوری تزیینی روی دیوار و گیتار قدیمی روی دیوار

در خیلی از خانه‌ها گیتارهای قدیمی وجود دارد. از این گیتار به دو روش می‌توان استفاده کرد؛ اول اینکه گیتار را روی دیوار نصب کنید که این روش از مد افتاده است. روش دوم این است که صفحه‌ی جلوی گیتار را از آن جدا کنید و قفسه‌های چوبی داخل گیتار قرار بدهید. حالا می‌توانید گیتار را روی دیوار نصب کرده و از آن به عنوان ویترین استفاده کنید. 

 

استفاده از قوطی بیسکویت و شمع برای تزیین دیوار 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، چندین جعبه بیسکویت مکعبی مستطیلی قدیمی

قوطی‌های مکعبی بیسکویت که با طرح و رنگ‌های مختلف وجود دارند را می‌توانید به عنوان تزیین برای اتاق خواب استفاده کنید. برای این کار کافیست قوطی‌ها را با نظم خاصی روی دیوار اتاق خواب نصب کرده و داخل آن‌ها را با شمع‌های کوچک تزیین کنید. با روشن کردن شمع‌ها در شب، اتاق خوابی رویایی خواهید داشت. 

 

تزیین آینه اتاق با طناب کنفی 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، گلدان شیشه‌ای گل، اکسسوری طبیعی و سه آینه گرد تزیین شده با طناب کنفی

آینه‌های دایره‌ای یا مستطیلی شکل در اتاق خواب‌ها وجود دارد. اگر در اتاق خواب شما چنین آینه‌ای به دیوار اتاق آویزان شده است، می‌توانید دور تا دور آن را با طناب کنفی تزیین کنید. برای این کار فقط به کمی طناب و چسب نیاز دارید تا جذابیت آینه‌ی اتاق بیشتر از قبل شود. استفاده از آینه در دکواسیون اتاق خواب کوچک می‌تواند به بزرگتر جلوه دادن فضا کمک کند.

 

ساخت چراغ خواب با وسایل دور ریختنی 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار سفید، میر گرد و صندلی چوبی، ساخت آباژور به وسیله چند لیوان طیف رنگی پاییزی

وجود چراغ خواب یا آباژور می‌تواند اتاق خواب را شیک‌تر از قبل کند. خوب است بدانید که شما به راحتی و با استفاده از وسایل دور ریختنی می‌توانید خودتان چراغ خواب بسازید. برای این کار و تزیین اتاق خواب با وسایل ساده می‌توانید از روش‌های زیر کمک بگیرید: 

 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، میز چوبی، دیوار طوسی و ساخت چراغ خواب با شیشه‌ی نوشیدنی

 • می‌توانید درون بطری‌های شیشه‌ی ترشی (بطری بزرگ) لامپی قرار بدهید و روی شیشه را با رنگ یا چسب تزیین کنید. حالا چراغ خواب زیبایی در اتاق خواهید داشت. 
 • با ترکیب بطری پلاستیکی و قوطی فلزی رب گوجه می‌توانید چراغ خوابی دیدنی برای اتاق خواب بسازید. برای این کار به رنگ، سیم، کلید، دوشاخه و یک لامپ نیاز دارید و کمی خلاقیت. 
 • با استفاده از چوب بستنی و چسباندن آن‌ها به هم، می‌توان چراغ خواب زیبایی ساخت. این روش را هم امتحان کنید. 

 

نصب چمدان قدیمی روی دیوار

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار سفید، نصب چمدان‌های قدیمی به عنوان قفسه روی دیوار و استفاده از اکسسوری تزیینی روی قفسه‌ها

اگر چمدانی قدیمی و زیبا در خانه دارید و نمی‌خواهید بلااستفاده بماند، می‌توانید آن را به قفسه‌ی دیواری تبدیل کنید. برای این کار کافیست چمدان را به شکلی مناسب روی دیوار قرار بدهید و داخل آن قفسه‌های چوبی بسازید تا بطری و لوازم دکوراتیو شما داخل چمدان قرار بگیرد. همچنین می‌توانید داخل چمدان نورپردازی انجام بدهید. 

 

ساخت شمع با لامپ سوخته 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، ساخت شمع به وسیله چراغ سوخته و مفتول فلزی به عنوان پایه

لامپ‌های سوخته بهترین گزینه برای ساخت شمع هستند. می‌توانید داخل این لامپ‌ها را خالی کنید و سپس روی بخش سرپیچ، شمعی قرار بدهید. داخل لامپ را می‌توان با آب یا مایعات رنگی پر کرد و لامپ می‌تواند به یک پایه‌ی فلزی، چوبی یا پلاستیکی چسبانده شده و ثابت شود. 

 

استفاده از بطری شیشه‌ای برای رخت‌آویز 

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، دیوار سفید، فریم درب چوبی و رخت‌آویز ساخته شده با بطری‌های شیشه‌ای و کت قرمز آویزان از آن

یکی از جذاب‌ترین ایده‌ها برای تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، استفاده از بطری‌های شیشه‌ای به عنوان رخت‌آویز است. برای این کار به یک تکه چوب به عنوان پایه (پس‌زمینه) رخت‌آویز نیاز دارید. بطری‌های شیشه‌ای را از وسط به شکل مورب برش زده و رنگ کنید.

این برش مورب باعث می‌شود پس از چسباندن بطری روی چوب، زاویه‌ی بطری رو به بالا باشد که بتوان لباس‌ها را روی آن قرار داد. توجه داشته باشید که برای برش بطری شیشه‌ای باید از ابزار مناسب استفاده کنید تا آسیبی به شما وارد نشود. 

 

جمع بندی: اتاق خواب را با وسایل ساده به راحتی تزیین کنید!

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، کفپوش طوسی، دیوار‌ها سفید، تخت سفید با روتختی سفید و پاتختی سفید مکعبی

اتاق خواب را می‌توان با کمترین هزینه زیبا کرد. تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و دور ریختنی با کمی دقت و نگاه به دور و اطراف امکان پذیر است. در خیلی از مواقع ما وسایلی را دور می‌اندازیم که می‌توانند به زیبایی خانه و اتاق خواب ما کمک فراوانی کنند. در این مقاله 20 ایده جذاب برای تزیین اتاق با وسایل دور ریختنی و ساده را معرفی کردیم. شما هم ایده‌های خود را در بخش دیدگاه‌ها برای ما بنویسید.