با رنگ سبز به محیط خانه، زندگی ببخشید.

مبلمان و فرش های رنگ سبز با میزجلومبلی

سبز، رنگ فوق العاده ای برای استفاده در طراحی داخلی خانه است، چون هم در طراحی های مدرن و هم قدیمی استفاده می شود و این توانایی را دارد که به اتاق زندگی ببخشد. در ادامه، نمونه هایی را به شما نشان خواهیم داد که می توانید از آن ها ایده بگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی و معرفی رنگ‌های مناسب و خاص را مطالعه نمایید.

 

راه پله ای با پله های چوبی، حفاظ شیشه ای و فریم فلزی سبز رنگ دیوار شیشه ای با منظره عالی

قاب استیل این دیوار شیشه ای مجذوب کننده با استفاده از رنگ سبز، زیباتر شده است.

نشیمنی با مبلمان سفید، دیوارهای سبز، یک برگ آویز سبز و کوسن های طرحدار

در اینجا از رنگ سبز به طرز غافلگیر کننده ای استفاده شده است. دیوار های سبز نعنایی، بالش های سبز فسفری و ترکیب یک کوسن با یک آویز سبز پر رنگ به شکل برگ، به فضای دراماتیک خانه افزوده است.

اتاق غذاخوری با میز چوبی و دیوارهای سبز و لوستر گرد سبز

رنگ گرم و زمینی سبز، یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده کردن در اتاق هایی که شامل چوب هایی با تناژ گرم هستند، می باشد. در اینجا این رنگ بالای یک تخته چوبی و مبلمان استفاده شده و به خانه ظاهری مدرن و در عین حال گرم و صمیمی بخشیده است.

 

نشیمنی با ترکیب رنگ های سبز و سفید و آبی با سه پنجره بزرگ

ترکیب رنگ آبی و سبز ‌که در بیشتر مبلمان و اکسسوری های این اتاق دیده می شود، محیط آرام و با طراوتی در این خانه ، با دیوار و کف سفید خلق کرده است.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله نکات طلایی برای انتخاب بهترین رنگ مبل را مطالعه فرمایید.

رختشویخانه ای با کابینت های سبز و سه ماشین لباسشویی

طراح این خانه دوست دارد مشتریانش را به استفاده از رنگ ها متقاعد کند و در این مورد موفق هم شده است. این رختشویخانه با کابینت های سبز لیمویی، یکی از اتاق های مورد علاقه صاحبخانه است.

مطالعه مقاله ۸ راهکار برای استفاده مفید از رختشویخانه را از دست ندهید.

تصویر یک حمام بزرگ سفید با پنل های دیواری سبز و حوله های سبز روی دیوار

افزودن اندکی رنگ سبز در یک حمام سفید از طریق حوله ها و پنل های طرح دار سبز، که در دو طرف وان در ارتفاع دیوار نصب شده اند، باعث سرزندگی محیط شده است.

 

حمامی با دیوارهای سبز و سفید و فرش رنگی و سبز

در این حمام، رنگ سبز روشن بالای پنل های سفید واقعا خودش را نشان داده است. اندکی از همان رنگ در قالیچه بغل وان نیز تکرار شده و جلوه ی بصری زیبایی را به وجود آورده است.

 

اتاق غذاخوری قدیمی ای با کاغذدیواری سبز طرحدار و میز قهوه ای

در اینجا رنگ سبز در کلاسیک ترین حالت ممکن مورد استفاده قرار گرفته است: در کاغذ دیواری های جذاب یک سالن غذاخوری به سبک قدیمی. ترکیب این رنگ در کنار کاشی های شطرنجی سیاه و سفید ورودی، فضای کاملا دراماتیکی ایجاد کرده است.

اتاق خوابی با روتختی، چهارپایه و چراغ سبز رنگی کنار تخت قهوه ای

روتختی سبز، چراغ خواب شیشه ای سبز و یک نیمکت به همان رنگ، با رنگ قهوه ای و خاکستری اتاق، تضاد ایجاد کرده و نتیجه آرام بخش و زیبایی به همراه داشته است.

 

اتاق کودکی با دیوار سبز، روتختی آبی و تخت چوبی

سبز برای رنگ دیوار اتاق کودک انتخابی عالی است. تخت خواب و اکسسوری ها از رنگ های اصلی انتخاب شده و رنگ سبز اندکی جذابیت بصری بیشتر در اتاق ایجاد کرده است.

 

اتاق خوابی با تخت توکار و دیوار سبز سیبی با نردبان سفید

اندکی رنگ سبز سیبی برای دیوار چارچوب دور این تخت توکار، معماری اتاق را به شیوه زیبایی به تصویر کشیده است. همچنین رنگ سبز در بالش های روی زمین و اکسسوری ها تکرار شده و در رنگ های روشن اتاق تعادل برقرار کرده است.

 

اتاق دخترانه ای با تناژ رنگ سبز در کنار زرد و سفید

در این اتاق دخترانه سبز کم رنگ دیوار ها، با طیف مختلفی از رنگ سبز در تابلو ها، پارچه ها، حرف بزرگ انگلیسی روی دیوار و اکسسوری ها ترکیب شده است. افزودن اندکی رنگ سفید باعث شده که ترکیب دو رنگ سبز و زرد، تازه و روشن به نظر برسد.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای جامع انتخاب رنگ اتاق خواب را مطالعه فرمایید.

ترکیب رنگ های مکمل سبز و قرمز برای نشیمن با مبل قرمز و آباژور سبز

سبز رنگ بی نقصی برای برجسته کردن جزئیات خانه است؛ به ویژه اگر با رنگ هایی مثل قرمز ترکیب شود، و از آنجایی که این دو رنگ مکمل هم هستند، به خوبی با هم ترکیب شده و به اتاق انرژی افزوده اند.

نکته: ترکیب سبز و قرمز در اتاق هایی که رنگ های خنثی، به کار برده شده اند، بهترین جلوه و عملکرد را دارد.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی و معرفی رنگ‌های مناسب و خاص را مطالعه فرمایید.

نشیمنی با رنگ های سرد سرمه ای و بنفش در کنار میز عسلی سبز رنگ

و در نهایت، حتی اندکی رنگ سبز در یک اتاق با رنگ های سرد، به آنجا گرما می بخشد. آیا شما هم رنگ سبز را دوست دارید؟ لطفا تصاویر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد می‌کنیم، مقاله همه چیز درباره روف گاردن و پشت بام سبز را مطالعه کنید.