نکات مهم استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون خانه

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش سفید و فرش طوسی، مبلمان سفید و میزجلومبلی مینیمال سفید

برای انتخاب دکوراسیون خانه ممکن است به رنگ‌های سبز، آبی، قرمز، نارنجی، زرد و بنفش فکر کرده باشید. اما فقط انسان‌های شجاع و جسور هستند که به استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون خانه فکر می‌کنند. انتخاب دکوراسیون سفید یک ریسک به تمام معناست و وقتی به خوبی انجام شود یک شاهکار خلق می‌شود. انتخاب فرش، مبل، پرده، دیوار، کابینت، میز و … به رنگ سفید، واقعا هیجان‌انگیز است.

در انتخاب رنگ سفید در دکوراسیون منزل باید با احتیاط و دقت عمل کنید. خرید یک مبل سفید برای افرادی که در خانه کودک دارند قطعا انتخاب مناسبی نخواهد بود. در چه مکان‌هایی از خانه می‌توانیم از دکوراسیون سفید استفاده کنیم؟ رنگ سفید نماد چه چیزهایی‌ست؟ و با چه رنگ‌هایی می‌تواند ترکیب شود؟ در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ بدهیم. همراه ما باشید.

 

سوالات متداول:

طیف‌های رنگ سفید در دکوراسیون داخلی کدامند؟

سفید استخوانی، ساده، گچی، مرمری، صدفی، پوست تخم مرغی، نمکی، کاپوچینویی و کرمی از جمله طیف‌های مختلف رنگ سفید هستند.


دکوراسیون سفید با چه رنگ‌هایی می‌تواند ترکیب شود؟

رنگ سفید را می‌توانید با گل، چوب و رنگ‌های آبی، بنفش و سیاه در دکوراسیون داخلی ترکیب کنید.

 

رنگ سفید و دیدگاه روانشناسان

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق خواب با کفپوش چوبی، دیوارهای سفید و تخت با روتختی و بالش‌های سفید

از نظر علم روانشناسی، رنگ سفید مظهر پاکی و کمال است. عالمان دینی، پزشکان، پرستاران، نانواها و آشپزها از لباسی با رنگ سفید استفاده می‌کنند تا درصد خلوص، پاکی و تمیزی (ظاهری یا باطنی) را نشان بدهند. اگرچه رنگ سفید در بسیاری از فرهنگ‌ها نماد شادی بوده و عروس‌ها را با لباس سفید در جشن دیده‌ایم اما در فرهنگ‌هایی مثل هندوستان، لباس به رنگ سفید را در مراسم خاکسپاری می‌پوشند و به همین دلیل نمادی از غم و ناراحتی است. به طور کلی می‌توان رنگ سفید را نماد موارد زیر دانست:

 

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش روشن، فرش کرم، دیوار‌ها و مبلمان سفید و میز جلومبلی مدرن

 • بی‌گناهی
 • تمیزی و پاکی
 • معصومیت
 • اتحاد و دوستی
 • صلح یا بی‌طرفی
 • طراوت و تازگی
 • اعتماد و اطمینان

افرادی که رنگ سفید، رنگ مورد علاقه آن‌هاست ویژگی‌های خاصی دارند که عبارت است از:

 

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش طوسی، مبلمان مشکی، دیوارها و سقف و شلف های سفید رنگ

 • ممکن است وسواسی باشند و به تمیزی و نظافت خیلی اهمیت می‌دهند. این افراد از دیدن شلختگی و کثیفی عصبانی می‌شوند.
 • افرادی هستند که شخصیتی صلح‌جو و پایدار دارند و می‌توانند احساسات خود را به خوبی کنترل کنند.
 • کمال‌گرا هستند و دوست دارند تمام کارها را در حد اعلا انجام بدهند.
 • سادگی را به تجملات ترجیح می‌دهند و دوست ندارند دور و اطراف خود را خیلی شلوغ کنند.

در طراحی داخلی باید به این نکته توجه کنید که انتخاب دکوراسیون سفید در خانه می‌تواند پیامدهایی داشته باشد. سفید رنگی خنثی‌ست و اگر در استفاده از آن افراط کنید، در بلندمدت باعث کاهش اشتها، لاغری، بی‌حوصلگی و خستگی می‌شود. بنابراین رنگ سفید در خانه باید حتما با رنگ‌های دیگر ترکیب شوند تا به کمال برسد.

 

طیف رنگ سفید

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با دیوار‌ها و سقف سفید، پنجره‌های سفید، مبلمان شیری رنگ و پاف خزدار

در یک تعریف کلی می‌توان گفت که سفید، یک رنگ نیست! در واقع جایی که رنگ وجود نداشته باشد، سفید می‌بینیم و تعریف دیگری از «بی‌رنگی» را ارائه می‌دهد. سفید مانند طوسی، خاکستری و سفید از رنگ‌های خنثی‌ست و البته طیف‌هایی دارد که هرکدام اسم خاص خود را دارند. سفید استخوانی، ساده، گچی، مرمری، صدفی، پوست تخم مرغی، نمکی، کاپوچینویی و کرمی از جمله نام‌های طیف‌های مختلف رنگ سفید است. طیف رنگ سفید را در تصویر زیر مشاهده کنید:

 

رنگ سفید در دکوراسیون خانه

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش و دیوارها و مبلمان سفید، دیوار با تابلو‌های هنری و کوسن‌های رنگی

رنگ سفید که خود مکمل و همراه تمام رنگ‌ها بود را حالا در خانه‌ای با دکوراسیون سفید چطور کنترل کنیم؟ با استفاده از ترفندهای ساده‌ای می‌توانید از این رنگ در آشپزخانه، نشیمن، اتاق خواب و سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید. مهم‌ترین دلایل به کار بردن رنگ سفید در دکوراسیون خانه عبارت‌اند از:

 

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش چوبی، مبل ال مشکی، فرش و دیوار‌های سفید

 • این رنگ با تمام رنگ‌ها هماهنگی دارد و می‌توانید اثر خنثی آن را با رنگ‌های دیگر از بین ببرید.
 • سفید متداول‌ترین و محبوب‌ترین رنگ در طراحی دکوراسیون خانه است.
 • حس تمیزی و پاکی را به محیط خانه هدیه می‌دهد.
 • باعث گردش نور در خانه می‌شود و روشنایی محیط را بیشتر می‌کند.
 • استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون باعث می‌شود خانه شما بزرگتر به نظر برسد.

 

پذیرایی

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش چوبی، فرش شیری، دیوار‌ها و مبل سفید و میز جلومبلی چوبی

در اتاق پذیرایی با ترفندهایی ساده می‌توانید دکوراسیون سفید خود را زیباتر جلوه بدهید. پیشنهادات ما برای استفاده از این رنگ در پذیرایی به شرح زیر است:

 

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش چوبی، فرش طرحدار، دیوار‌های سفید، مبل ال طوسی و میز جلومبلی گرد چوبی

دیوار و کفپوش

اگر خانه‌ی کوچکی دارید و می‌خواهید در نگاه اول بزرگ به نظر برسد، حتما رنگ دیوار یا کفپوش خانه را سفید انتخاب کنید. این ترفند بسیار کاربردی‌ست و در خانه‌های کوچک کاملا جواب می‌دهد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که سفید تداعی‌کننده سرماست و استفاده افراطی از این رنگ، ممکن است باعث خستگی و حس سردی در خانه شود.

 

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش کرم، دیوار‌ها و درب و پنجره‌های سفید، مبلمان سفید و آبی و میز جلومبلی چوبی

مبلمان

می‌توانید مبلمانی به رنگ سفید کاپوچینویی یا استخوانی انتخاب کنید و آن را در اتاق پذیرایی قرار بدهید. این طیف‌های سفید در ترکیب با دسته یا پایه‌ی مبل که از جنس چوب است، تناسب زیبایی به وجود می‌آورند و گرما و صمیمیت دکوراسیون پذیرایی را بیشتر می‌کنند.

 

رنگ سفید در دکوراسیون منزل با مجسمه‌های پلی استری زرافه و گلدان سفید

تزئینات

مجسمه، میز و صندلی‌های اتاق پذیرایی را می‌توانید به رنگ سفید گچی یا مرمری انتخاب کنید. این رنگ‌ها با قرار گرفتن در کنار گلدان گل یا مبلمان رنگی، به نما می‌آیند.

 

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش تیره، فرش سنتی، دیوار‌های قهوه‌ای و سفید، شومینه و پرده‌ و مبلمان سفید

پرده

اگر برای مبلمان خانه از رنگ سفید استفاده نکرده‌اید، می‌توانید با خرید پرده‌های سفید و با تور، این رنگ را به محیط اتاق نشیمن بیاورید. در صورت استفاده از پرده‌ی سفید در دکوراسیون صورتی و ترکیب آن با والان و قاب رنگی، فضای اتاق پذیرایی را زیباتر هم می‌کند.

 

رنگ سفید در دکوراسیون منزل با دیوار طوسی، کفپوش چوبی، فرش طوسی و میز تلویزیون سفید رنگ

میز تلویزیون

اگر نمی‌خواهید بیش از حد اتاق پذیرایی را به رنگ سفید در بیاورید، ساده‌ترین راه انتخاب میز تلویزیون مدرن سفید رنگ است. میزهای تلویزیون از جنس چوب و در رنگ‌های سفید هم تولید می‌شوند که به صورت مبلمان مدرن در پذیرایی خانه استفاده می‌شوند.

 

آشپزخانه

رنگ سفید در دکوراسیون آشپزخانه منزل با کفپوش چوبی، دیوار و کابینت‌ و جزیره سفید و دو صندلی سفید در کنار جزیره

همان‌طور که گفته شد، سفید نماد پاکی و تمیزی است و در طراحی رستوران‌ها حتما دیده‌اید که لباس مخصوص آشپزها، به رنگ سفید انتخاب می‌شود. اما استفاده از رنگ سفید در طراحی آشپزخانه باید با احتیاط انجام شود که در ادامه دلایل آن را می‌گوییم. پیشنهادات ما برای استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون و تزیین آشپزخانه عبارت است از:

 

رنگ سفید در دکوراسیون آشپزخانه با دیوار طوسی روشن، کابینت‌های سفید با یراق مشکی و جزیره با رویه مشکی

کابینت

اگر دوست دارید آشپزخانه خانه شما نمایی مدرن داشته باشد، بهترین کار انتخاب کابینت‌های سفید رنگ است. رنگ سفید خالص یا طیف‌های دیگر سفید می‌تواند برای کابینت آشپزخانه اروپایی و مدرن مناسب باشد. حتی می‌توانید کابینت آشپزخانه را با ترکیبی از رنگ چوب و دستگیره‌های سفید هم انتخاب کنید.

 

رنگ سفید در دکوراسیون آشپزخانه با کفپوش طوسی، کابینت‌ها و جزیره سفید با رویه سنگی مشکی و دو چراغ‌‌آویز سفید

لوازم آشپزخانه

یخچال، هود، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و مایکرویو از جمله لوازمی هستند که به رنگ سفید انتخاب می‌شوند. اگر قصد دارید آشپزخانه شما جلوه‌ای زیبا از رنگ سفید باشد، لوازمی را انتخاب کنید که در یک طیف رنگی سفید باشند. اشتباهی که اغلب رخ می‌دهد این است که رنگ سفید مخصوص یخچال با ماشین لباسشویی یا مایکرویو یکی نیست و این خود باعث آشفتگی نمای آشپزخانه می‌شود.

 

رنگ سفید در دکوراسیون آشپزخانه با کفپوش چوبی، کابینت‌های سفید، جزیره سفید طرح سنگ مرمر و صندلی های چوبی

دیوار

در اکثر خانه‌ها، دیوار سفید برای آشپزخانه در نظر گرفته می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از کاغذ دیواری طرح‌دار، بافت و رنگ دلخواه خود را به آشپزخانه بدهید. رنگ سفید به دلیل طول موج و فرکانسی که دارد باعث کاهش اشتها می‌شود، بنابراین باید آن را در رنگ‌های دیگر ترکیب کنید تا آشپزخانه‌ای گرم و صمیمی داشته باشید.

 

رنگ سفید در دکوراسیون آشپزخانه با کفپوش چوبی، فرش طوسی، میز ناهارخوری با چهار صندلی سفید و پایه‌های طلایی

میز ناهارخوری

اگر داخل آشپزخانه، صندلی و میز ناهارخوری دارید پیشنهاد ما این است که از میز سفید و صندلی‌هایی با بالش سفید استفاده کنید. این ترکیب در دکوراسیون سفید طلایی، نمایی مدرن به آشپزخانه شما می‌دهد.

 

اتاق خواب بزرگسال

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق‌خواب با کفپوش چوبی، دیوار‌ها و پرده‌ها و روتختی سفید و بالش‌های طوسی و خاکستری

انتخاب رنگ سفید برای دکوراسیون اتاق خواب علاوه بر سادگی، حس آرامش را هم به شما می‌دهد. تزئین کردن اتاق خواب با رنگ‌های مختلف و شلوغ کردن دیوارها باعث افزایش ضربان قلب و بی‌خوابی می‌شود. به همین دلیل، رنگ سفید یکی از بهترین رنگ‌ها، به ویژه برای اتاق خواب است. برای استفاده از این رنگ در اتاق خواب بزرگسالان پیشنهادات ما اینهاست:

 

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق خواب با فرش کرم و مشکی، روتختی کرم و سفید، دیوار‌ها و پرده و تخت سفید

دیوار

بهترین کار، رنگ‌آمیزی دیوار به رنگ سفید است. خوشبختانه در ایران خانه‌ها به صورت پیش‌فرض، سفید رنگ‌آمیزی می‌شوند و زحمت زیادی برای شما نخواهد داشت. می‌توانید از کاغذ دیواری‌های سفید که طرح‌های رنگی دارند هم برای دیوار اتاق خواب استفاده کنید. توجه داشته باشید که رنگ سفید در کاغذ دیواری اتاق شما بر رنگ‌های دیگر غالب باشد.

 

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق خواب با کفپوش چوبی، تخت فلزی مشکی، روتختی سفید، میز چوبی و دیوار‌های سفید رنگ

روکش تخت خواب

رنگ سفید بهترین انتخاب برای روتختی است. در هتل‌ها، بیمارستان‌ها و حتی پادگان‌ها از رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی پارچه‌ی روتختی استفاده می‌کنند. این رنگ حس آرامش، تمیزی و پاکی را به شما انتقال می‌دهد و این حس باعث می‌شود با خیال راحت به خواب بروید.

 

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق خواب با تخت، کفپوش، دیوارها و مبل سفید و بالش‌های طرحدار خاکستری

پرده

استفاده از تورهای سفید برای پرده‌ اتاق خواب، حس لطافت و پاکی را به شما می‌دهد و نور بیرون از خانه را هم به داخل اتاق وارد می‌کند. اگر دیوار اتاق خواب شما به رنگ سفید است می‌توانید پرده‌ای را انتخاب کنید که ترکیبی از رنگ سفید و رنگ‌های دیگر باشد. اینطور سردی اتاق خواب هم کاهش پیدا می‌کند.

 

اتاق خواب کودک

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق خواب کودک با کفپوش طوسی، تخت و صندلی راک و کمد پاتختی سفید

برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک می‌توانید از رنگ سفید به عنوان رنگ پایه دکوراسیون استفاده کنید اما توجه داشته باشید که باید با رنگ‌های دیگر هم ترکیب شود. انتخاب رنگ سفید در دکوراسیون اتاق نوزادان و کودکان باید با دقت بیشتری انجام شود. این نکات عبارت‌اند از:

 

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق خواب کودک با دیوار طوسی، کفپوش و فرش طوسی، تخت و دراور و مبل سفید

دکوراسیون سفید برای اتاق نوزاد مناسب است. شما می‌توانید تخت خواب، دیوار و پرده‌ی اتاق نوزاد را به رنگ سفید انتخاب کنید. اما برای گرم کردن فضای اتاق باید رنگ‌های گرم نظیر قرمز، نارنجی یا زرد را هم به کار ببرید. استفاده رنگ سفید در دکوراسیون قرمز باعث زیباتر شدن محیط اتاق نوزاد می‌شود.

 

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق خواب کودک با دیوار سفید ستاره دار، فرش طرحدار و تخت با فریم چوبی و محافظ مشکی

رنگ سفید در دکوراسیون اتاق کودکان بالای 5 سال باید کمتر استفاده شود. اتاق خواب کودکان باید رنگ‌هایی گرم و شاد داشته باشد تا کودک شما انرژی مثبت از اتاق دریافت کند. سفید کردن دیوار اتاق و استفاده از تخت و پرده‌ی اتاق کودک به رنگ سفید، محیط اتاق را سرد می‌کند که اصلا خوشایند کودکان نیست.

 

حمام و سرویس بهداشتی

رنگ سفید در دکوراسیون سرویس بهداشتی با وان سفید، کابینت چوبی و روشویی مشکی با شیرالات مینیمال مشکی

رنگ سفید بهترین انتخاب برای حمام مدرن و سرویس بهداشتی است و پاکی و تمیزی فضا را به شما نشان می‌دهد. در بسیاری از خانه‌ها از ترکیب رنگ سفید با آبی به عنوان رنگ‌های قالب در سرویس بهداشتی یا حمام استفاده می‌شود. شما هم می‌توانید به روش‌های مختلف از این رنگ در این فضاها استفاده کنید. این روش‌ها عبارت‌اند از:

 

رنگ سفید در دکوراسیون سرویس بهداشتی با وان سفید، روشویی سفید با شیرالات مشکی مینینمال و کاشی طرحدار سفید طوسی

کاشی‌ها

استفاده از رنگ سفید برای کاشی سرویس بهداشتی و حمام مستر اتاق خواب باعث می‌شود که حس پاکی و تمیزی به شما منتقل شود. اگر از کاشی‌هایی با رنگ تیره استفاده کنید، احساس خفگی و گرفتگی خواهید داشت.

 

رنگ سفید در دکوراسیون سرویس بهداشتی با دیوار طرحدار سفید و طلایی، دو آینه با فریم سفید مستطیلی و روشویی‌های سفید

آینه

در انتخاب آینه‌ی حمام یا سرویس بهداشتی، آینه‌ای با قاب سفید سفارش بدهید. این قسمت از حمام یا سرویس بهداشتی خیلی مهم است چون شما جلوی آینه می‌ایستید. رنگ سفید برای قاب آینه هم جلوه‌ی زیبایی به محیط می‌دهد و هم حس تمیزی را به شما انتقال خواهد داد.

 

رنگ سفید در دکوراسیون سرویس بهداشتی با دیوار طوسی میکروسمنت، پرده سفید و وان سنگی سفید

پرده حمام

اگر در حمام پرده‌ای به عنوان حایل دارید، می‌توانید از پرده‌های مدرن طرح‌دار به رنگ سفید بهره ببرید. پرده‌های سفید آلودگی را سریع‌تر نشان می‌دهند و می‌توانید به راحتی آنها را تمیز کنید.

 

رنگ سفید در دکوراسیون سرویس بهداشتی با دیوار سفید و خاکستری، توالت و روشویی سفید

سنگ توالت

رنگ نقره‌ای و طلایی به عنوان رنگ قالب در شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی است. می‌توانید با انتخاب سینک دست‌شویی و سنگ توالت به رنگ سفید در دکوراسیون طلایی، تعادل رنگی خوبی بین اجزای محیط ایجاد کنید. ضمن اینکه تمیز کردن سنگ‌های سفید خیلی راحت‌تر از سنگ‌های رنگی است.

 

ایده‌‌هایی برای ترکیب رنگ سفید با دیگر رنگ‌ها

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با دیوار‌ها و مبلمان و میز غذاخوری سفید، لوستر کریستالی و کفپوش طوسی

رنگ سفید خود به عنوان مکمل در کنار رنگ‌های دیگر قرار می‌گیرد. اما زمانی که قرار باشد از رنگ سفید در دکوراسیون خانه استفاده کنیم باید رنگ‌های دیگر را در کنار سفید داشته باشیم. ایده‌هایی برای ترکیب این رنگ با رنگ‌های دیگر وجود دارد که در ادامه به شما گفته می‌شود:

 

ترکیب گل و رنگ سفید

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش چوبی، دیوار سفید، سقف شیروانی و مبلمان شیری رنگ

یکی از بهترین ترکیب‌ها در خانه‌هایی با دکوراسیون سفید، ترکیب آن با گل است. رنگ سبز گل‌ها با گلدان‌های رنگی می‌تواند فضای سرد خانه‌های با دکوراسیون سفید را گرم و صمیمی کند. رنگ سبز اولین و بهترین ترکیب برای این دکوراسیون است.

 

ترکیب چوب و رنگ سفید

رنگ سفید در دکوراسیون با مبل چوبی و بالش‌های سفید و یک میز عسلی چوبی

می‌توانید مبلمانی سفید رنگ و با دسته‌های چوبی انتخاب کنید. زیبایی مبلمان چوبی سفید رنگ چندبرابر مبلمان‌های رنگی است. ترکیب چوب و رنگ سفید معجزه می‌کند. حتی می‌توانید کفپوش خانه را به رنگ چوب انتخاب کنید و سپس دکوراسیون خانه را به رنگ سفید در بیاورید.

 

ترکیب بنفش و رنگ سفید

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش طوسی و فرش و دیوار‌ها و سقف سفید، مبلمان بنفش و پرده‌های سفید با گل‌های بنفش

رنگ بنفش در دکوراسیون حس شجاعت و بی‌پروایی را تداعی می‌کند و ترکیب آن با رنگ سفید، از حالت سردی و خنثی بودن رنگ سفید می‌کاهد. می‌توانید از مبل‌هایی به رنگ سفید و کوسن بنفش و یا پرده‌های سفید و بنفش در خانه استفاده کنید.

 

ترکیب آبی و رنگ سفید

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش و دیوار‌های سفید، مبل چوبی با بالش‌های طوسی و تک مبل آبی

اگر در منطقه‌ای خشک و گرم زندگی می‌کنید و می‌خواهید خانه خود را خنک نگه دارید، ترکیب سفید و رنگ آبی در دکوراسیون، زمستان را به خانه شما می‌آورد.

 

ترکیب سیاه و سفید

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش چوبی ذغالی، فرش طوسی روشن، مبلمان خاکستری و دیوار‌ها و سقف سفید

یکی از عجیب‌ترین و در عین حال زیباترین ترکیب‌ها برای رنگ سفید، رنگ سیاه است. سیاه، مکمل سفید بوده و به همین دلیل می‌توانید از آن به عنوان رنگ اتاق خواب عروس استفاده کنید. ترکیب رنگ سفید و سیاه، احساس جدیت را به خانه‌ی شما می‌آورد.

 

جمع‌بندی: تجربه پاکی و کمال درخانه با دکوراسیون سفید

رنگ سفید در دکوراسیون پذیرایی منزل با کفپوش چوبی، فرش طوسی، مبلمان طوسی روشن، دیوار‌های سفید و مبل تک نفره مشکی

سفید رنگ پاکی، معصومیت، اعتماد، صلح و آرامش است. انتخاب رنگ سفید در دکوراسیون خانه با این احساسات همراه خواهد بود اما نباید در استفاده از آن افراط کرد. چیدمان با رنگ سفید در خانه باید با رنگ‌های گرم ترکیب شود تا حس صمیمیت را انتقال بدهد. شما می‌توانید از رنگ سفید برای مبلمان اتاق پذیرایی، پرده‌ها، روتختی و یا کاشی سرویس بهداشتی استفاده کنید. تمیزی اولین حسی‌ست که دکوراسیون سفید به شما انتقال می‌دهند. نظر شما چیست؟ دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.